Як зробити, щоб в Опері зберігався пароль. Як зробити щоб пароль в контакті зберігався.

Збереженням логінів і паролів в Opera займається спеціальний компонент - менеджер паролів. За замовчуванням він включений, але в процесі користування браузером можна випадково натиснути кнопку деактивації, яка кожного разу відображається в діалозі збереження пароля. Є в цьому діалозі і кнопка, натискання якої забороняє менеджеру зберігати дані авторизації для одного конкретного сайту. Всі ці заборонні команди згодом можна скасувати і відновити опцію запам'ятовування пароля браузером.
Інструкція
1
При відправці логіна і пароля, введених у форму авторизації на якомусь сайті, менеджер паролів відображає над сторінкою вузьку додаткову панель. Праворуч на ній розміщені кнопки «Зберегти» і «Ніколи», а в лівій частині поміщено пропозицію зберегти введені дані. Клацніть «Зберегти», якщо хочете щоб Opera запам'ятала ці логін і пароль . У цьому випадку при наступному відвідуванні сторінки ці два поля будуть обведені додаткової жовтої рамкою - за цією ознакою можна визначити чи є в менеджері паролів збережені дані для цієї форми авторизації. Якщо ж ви замість кнопки «Зберегти» клацніть у діалогової панелі кнопку «Ніколи», то цим вимкніть менеджер паролів.
2
Щоб знову включити неактивний менеджер паролів розкрийте меню браузера і в розділі «Налаштування» клацніть рядок «Загальні настройки» - так ви отримаєте доступ до панелі зміни основних установок Opera. Зробити це можна і натисненням поєднання «гарячих клавіш» CTRL + F12.
3
Перейдіть на вкладку «Форми» вікна «Налаштування». Потрібна вам установка тут позначена написом «Включити управління паролями» - поставте позначку в чекбоксі, вміщеному поруч з нею. Закрийте вікно установок, натиснувши кнопку «OK», і менеджер паролів почне свою роботу з відстеження даних, що вводяться авторизації.
4
Якщо ж ви одного разу в діалозі збереження пароля відмовилися зберегти введені дані тільки для одного конкретного сайту, то скасувати таку заборону треба видаленням відповідної відмітки в списку збережених паролів. Для цього треба, як і в попередньому кроці, відкрити вікно налаштувань браузера (CTRL + F12) і перейти на вкладку «Форми».
5
Натисніть кнопку «Паролі» і відшукайте потрібне вам назву сайту в списку веб-ресурсів, коли-небудь вимагали авторизації. Клікніть знайдену рядок і побачите поміщений в неї підпункт, в якому відсутня логін - клацніть його, а потім кнопку «Видалити». Після цього закрийте список логінів (кнопка "Закрити") і вікно налаштувань (кнопка «OK»). Коли ви наступного разу заповніть форму авторизації на віддаленій зі списку сторінці, менеджер паролів знову покаже свій стандартний діалог збереження даних авторизації.