Як закачати музику в комп'ютер.

Гарне звуковий супровід відмінно допомагає і в роботі і на відпочинку. Поговоримо, як наповнити свій персональний комп'ютер улюбленою музикою.
Інструкція
1
Звичайно, тут присутні легальні і нелегальні способи роздобути бажані пісні в свою музичну бібліотеку.Во-перше, можна оцінити працю самого виконавця і звукозаписної студії, тобто піти в магазин і купити офіційний ліцензійний диск (або зробити теж саме через Інтернет). Записи в цьому випадку будуть гарантовано високої якості, а для закачування їх на комп'ютер досить просто вставити диск в дисковод і скопіювати треки на жорсткий диск.
2
По-друге, бути може, з вами поділився своїми записами хтось із друзів, наприклад, за допомогою Bluetooth на телефоні. Для передачі пісень з телефону на комп'ютер вам знадобиться програмне забезпечення для синхронізації телефону з ПК з усіма необхідними драйверами, а також USB-кабель для підключення телефону до комп'ютера. Після установки ПО ви, так само, як і в першому випадку, просто копіюєте контент на комп'ютер.
3
По-третє, є безмежні, не завжди законні (за винятком, мабуть, Інтернет-магазинів) можливості всесвітньої мережі. Є купа сайтів, які регулярно поповнюються найсвіжішими хітами. На подібних ресурсах часто кульгає якість пропонованих треків, але тут вже вибір за вами. Робиться все це абсолютно безкоштовно і з порушенням авторських прав. Проте, доходи цих сайтів мають місце бути (як мінімум на рекламі), тому їх діяльність процветает.Для передачі аудіозаписів з такого ресурсу вам просто потрібно поряд з сподобалася піснею знайти кнопку "Завантажити". Бійтеся неперевірених сайтів подібного роду, щоб не закачати своїми ж руками собі на комп'ютер вірус.Так ж діяльність цих сайтів розвивається в зв'язку з попитом користувачів на їхні послуги. Звідси простий висновок: поважайте творчість ваших кумирів і купуйте тільки ліцензійну продукцію (так, зрозуміло, що підчас ціни кусаються). Тоді подібний тіньовий бізнес відімре сам собою.