Як поставити картинку на фон папки. Як змінить фон папки.

Операційна система Windows 7 відома своїм відмінним графічним оформленням, здатним задовольнити запити самого вимогливого користувача. Однак немає межі досконалості. Не скрізь передбачена можливість для створення власних візуальних елементів. Наприклад, стандартними засобами системи не можна встановити на фон папки якесь зображення. Це можна зробити за допомогою програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - картинки;
  • - програма Folder Background Changer;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Запустіть браузер і зайдіть на сторінку предпочитаемого пошукового сервера. У рядку введення запиту наберіть Windows 7 Folder Background Changer - саме ця програма допоможе вам легко і швидко змінити фон будь папки. Пройдіть по посиланню і скачайте програму на вінчестер. Можете зайти на портал freesoftspace.com/і завантажити дану програму.
2
Програма Folder Background Changer не вимагає установки, тому її можна зберегти відразу в папку програм, якими ви часто користуєтеся. Запустіть програму, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по файлу з розширенням exe. Зазвичай такий файл називається Setup або коротку назву програми.
3
У верхній частині вікна програми виберіть папку, фон якої необхідно змінити. Натисніть кнопку Change Background Image і вкажіть програмі, де знаходиться ваше зображення для фон а. В основній частині вікна ви побачите обрану картинку . Дана операція ідентична для всіх папок. Оформивши одну папку, в подальшому ви це будете робити досить швидко і без будь-яких труднощів.
4
Якщо задане зображення повинно відображатися на фон е всіх вкладених папок, відзначте пункт Apply To Sub Folders. Тепер, коли ви будете відкривати інші папки, вкладені в змінену папку, буде відображатися той же самий фон , який був встановлений. Пункт Show Shadow Under Text додасть до текстових символам папки тінь.
5
Якщо ви захочете прибрати фон папки, потрібно знову запустити програму, знайти папку і натиснути кнопку Remove Background Image. Спробуйте задати для кожної папки своє власне тематичне зображення, і подорож по вмісту комп'ютера стане яскравіше і цікавіше. Експериментуйте з папками за допомогою вставки різних зображень. Як показує практика, на фон е папки гарно виглядають картинки, пов'язані з природою.