Як призначити кнопки миші. Як змінити кнопки миші.

Для зручності користувачів управління комп'ютера може здійснюватися за допомогою клавіатури і при маніпулюванні миші . І якщо команди клавіатури не змінюють свої основні функції, кнопки миші можна регулювати.
Інструкція
1
Для того щоб відрегулювати роботу кнопок миші і змінити стандартні настройки, зайдіть у відповідну програму. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Перед вами з'являться ярлики всіх інтерфейсів комп'ютера. Вибирайте кнопку «Миша»: клікніть на неї двічі лівою кнопкою.
2
Перед вами меню управління миші . За замовчуванням задані стандартні функції кнопок: ліва призначена для виділення знаків, їх перетягування, а також для відкриття програм. Права кнопка відкриває меню додаткових завдань, які можна здійснити з виділеним об'єктом. Таке розташування команд зручно для тих, хто працює з мишею правою рукою. Якщо ви лівша, ви можете легко поміняти значення основних кнопок, поставивши галочку у рядки «Обміняти призначення кнопок». Ця функція регулюється в розділі «Конфігурація кнопок миші ». Задавши необхідну команду, підтвердіть свою дію, натиснувши «Застосувати» і «ОК».
3
У розділі «Кнопки миші » ви можете налаштувати управління, виходячи зі своїх переваг. Виберіть швидкість, з якою подвійне клацання буде відкривати папки. Регулюючи положення покажчика між «вище» і «нижче», на відкритій перед вами розмітці, виберіть оптимальну швидкість відкриття папки та натисніть "ОК". Перевірити зручність налаштувань ви можете в тому ж вікні управління, клікаючи на віртуальну папку, розташовану поруч з розміткою.
4
Увімкніть залипання миші , якщо вам не хочеться кожен раз натискати на папку при роботі. Одне наведення курсору на необхідний ярлик виділить його, а одноразове натиснення лівою кнопкою відкриє папку або активує програму.
5
Якщо на вашій мишці є додаткова кнопка, скористайтеся ним, щоб замінити подвійне клацання лівою кнопки миші .
6
Налаштувати швидкість руху курсора можна в розділі «Параметри покажчика» в меню управління миші . Регулюйте положення покажчика на розмітці швидкості між «вище» і «нижче». Натисніть «Застосувати» і «ОК», вибравши зручну для вас швидкість.