Як встановити електромагнітний замок. Як встановили електричний замок.

Двері в електромагнітному замку утримується потужним електромагнітом, по обмотці якого проходить струм. У результаті створюється потужне електромагнітне поле, яке утримує замикаючу пластину. Як тільки ланцюг розмикається, поле зникає, і двері можна легко відкрити.
Вам знадобиться
  • - чотирьохжильний і двожильний кабель;
  • - джерело безперебійного живлення;
  • - дриль;
  • - викрутка;
  • - молоток .
Інструкція
1
Оберіть замок з необхідною силою утримання, відповідної вазі двері, на яку він буде встановлюватися. Для легких внутрішніх дверей використовуйте замки з силою утримання 150 кг, для вуличних дверей - 200-250 кг. На важкі металеві двері встановлюйте замки, розраховані на утримання зусиль до 1000 кг.
2
Для фіксації положення якоря вставте в якірну пластину штифт. Для цього якір потрібно покласти на рівну горизонтальну поверхню і вбити штифт в отвір легким ударом. Просвердлите в двері отвір під втулку. Прикріпіть до дверей якірну пластину.
3
Закріпіть на дверній коробці навпроти якірної пластини корпус електромагнітного замка. Прослідкуйте, щоб при закриванні дверей робочі поверхні якірної пластини і корпусу щільно прилягали один до одного.
4
Підключіть електромагніт, кнопку відкривання, що зчитує та індикатори до системи контролю та управління доступом. Підключіть контролер через джерело безперебійного живлення до мережі 220 В.
5
З'єднайте окремим чотирижильним кабелем систему контролю з виходами герконового датчика і датчика Холла. Використання окремого кабелю дозволить зменшити вплив комутаційних перешкод на шлейфах датчиків.
6
Проконтролюйте працездатність замку по вбудованому індикатором датчика положення дверей, який функціонує незалежно від наявності напруги живлення. Червоний колір індикатора при закритих дверях означає, що замок справний, якщо ж загориться зелений індикатор, прийміть заходи до забезпечення належної блокування дверей.
Зверніть увагу
При знеструмленні електричної мережі електромагнітні замки втрачають здатність утримувати двері. Для блокування дверей в цьому випадку застосовуйте електромагнітні замки разом з механічними замками або використовуйте резервне джерело безперебійного живлення.
Корисна порада
Для підключення замка до контролера використовуйте кабель з мідними жилами, укладайте його в металеві рукава, оберігши тим самим його від механічних пошкоджень.