Як зберегти гербери у вазі. Як зберігати гербери.

Гербери стали користуватися попитом у нашій країні порівняно недавно. Зате тепер за популярністю ці африканські ромашки не поступаються давно звичним трояндам і гвоздикам. Гербери чудово виглядають як в пишних грандіозних композиціях великих залів, так і в скромних камерних аранжуваннях. А вже отримати в темний зимовий час букет з яскравих квіткових сонечок і поготів приємно. У прекрасної гербери тільки один серйозний недолік - вона дуже примхлива у догляді.
Інструкція
1
Для того щоб букет гербер радував вас протягом тижня-двох? доведеться потрудитися. У першу чергу, необхідно подбати, щоб зневоднені після транспортування квіти могли напитися досхочу. Для цього їх перед приміщенням у вазу обрізають в ємності з водою.
2
Обрізку стебел потрібно робити не секатором, який тільки стисне стебла і судини в них, а острозаточенним ножем. Зріз повинен бути косим, щоб створити більш широку площу вбирання. Помічено, що чим коротше обрізані стебла, тим краще ці квіти стоять у вазі . Тому якщо ви хочете насолоджуватися вашим букетом тривалий час, довгими стеблами доведеться пожертвувати.
3
Ставити в вазу гербери потрібно також особливим способом. У цих квітів велика важка головка і ніжний, м'який стебло. Тому намагайтеся помістити гербери в вазу таким чином, щоб стебла не торкалися дна і тяжкість квітконосів не тиснула на них. Професійні квітникарі та флористи використовують спеціальні картонні планшетки, що підтримують квітконоси в підвішеному стані. Іноді в хід йдуть скотч або тонкий дріт, якою зміцнюють стебла під цветоносами.
4
Коли ставите гербери в воду, стежте, щоб вона покривала стебла не більше ніж на 3-4 см, інакше вони почнуть гнити. Вода повинна бути свіжа, відстояна від хлору, кімнатної температури. Для дезінфекції додайте в неї таблетку активованого вугілля і таблетку аспірину або трохи лимонної кислоти. Іноді флористи радять додавати у воду для зрізаних квітів невелику кількість поживних добрив, які можна придбати в квітковому магазині.
5
Приблизно раз на два-три дні стебла квітів потрібно підрізати під водою, щоб освіжити зріз і забезпечити краще харчування рослини. Воду також потрібно міняти регулярно, а в жарку пору року або при інтенсивному опаленні додатково доливати її в проміжках між зміною. Якщо всі рекомендації виконані правильно, ваші гербери будуть довго радувати вас своєю красою.
Корисна порада
Гербери погано переносять спеку і прямі сонячні промені, тому намагайтесь не ставити вазу з букетом біля батареї або на південних вікнах, не захищених від сонця.