Як налаштувати usb модем по мережі. пов'язати два ноутбука usb модемом.

Багато користувачів вже давно активно використовують різні USB- модеми для доступу до інтернету. Але далеко не кожен знає про те, що можна використовувати один модем для підключення декількох пристроїв.
Вам знадобиться
  • USB-модем.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підключити два ноутбука або нетбука до інтернету, використовуючи USB-модем, то це можна зробити двома способами. У першому випадку вам буде потрібно мережевий кабель, а в другому можна обійтися без додаткових пристроїв. Підключіть USB-модем до будь-якого ноутбука.
2
Увімкніть пристрій і налаштуйте з'єднання з інтернетом. Фірма-виробник USB-модему не грає ніякої ролі. Тепер необхідно здійснити з'єднання ноутбуків, тобто створити між ними бездротову локальну мережу.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на ноутбуці, до якого підключений USB-модем. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Знайдіть кнопку «Додати», розташовану на панелі інструментів, і натисніть її.
4
Клацніть по пункту "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». У вікні натисніть кнопку «Далі». Відкриється меню з заголовком «Підключення до бездротової мережі вручну».
5
Заповніть існуючі в ньому поля. Активуйте функцію «Зберегти параметри цієї мережі». Через деякий час з'явиться вікно, що повідомляє про те, що мережа успішно створена.
6
Увімкніть другий ноутбук. Активуйте пошук доступних бездротових мереж. Знайдіть вашу мережу і підключіться до неї. Відкрийте підменю «Мережеві підключення», розташоване в меню «Мережа та інтернет».
7
Відкрийте властивості протоколу TCP/IP бездротового адаптера. Задайте для нього статичний IP-адресу. Припустимо, його значення буде 75.75.75.2. Для пунктів «Основний шлюз» і «DNS-сервер» введіть значення 75.75.75.1.
8
Відкрийте аналогічні настройки мережевого адаптера першого ноутбука. Задайте для цього пристрою постійний IP-адреса 75.75.75.1. Перейдіть до властивостей підключення до інтернету. Виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте бездротової локальної мережі використовувати дане підключення до інтернету.
9
Збережіть настройки. Відключитеся від інтернету і підключіться заново.