Як виїхати на Аляску. Сезонна робота за кордоном аляска.

Аляска - найбільший за площею штат США і сама північна частина цієї країни. Аляска розташована на північному заході Північної Америки, межує з Канадою та - через Берингову протоку - з Росією.
Інструкція
1
Аляска, мабуть, найзагадковіший штат США: через суворих кліматичних умов і віддаленості від основних індустріальних центрів щільність населення на Алясці нижче, ніж в інших районах Америки. Однак є екстремали, які їдуть на Аляску за новими враженнями. Красива природа, спокій і віддаленість від мегаполісів тягнуть нестандартних туристів в цей заповідний куточок. Якщо ви хочете помилуватися красотами найпівнічнішого штату Америки, оформите туристичну візу США і вирушайте в дорогу.
2
Для отримання дозволу на туризм в Америку зверніться до візового центру при Консульстві США (правила цієї країни вимагають особистої присутності для подачі документів на візу). У візовому центрі вам необхідно здати біомертіческіе матеріали (відбитки пальців) і обов'язковий пакет документов.Он включає в себе: -закордонний паспорт; -2 фотографії 5X5 см із зібраними назад волоссям; -заполненная анкета (видається візовим центром; так же її можна знайти на сайті Консульства США); - документи, що підтверджують вашу благополучне життя в Росії і небажання емігрувати в США (довідки з місця навчання, з місця роботи із зазначенням посади та зарплати, деталізація банківського рахунку, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дітей, документи на володіння нерухомістю ).
3
Проте головною метою подорожі на Аляску все частіше є отримання високооплачуваної сезонної роботи. Аляска є великим центром з видобутку та переробки нафти; так само в цьому штаті широко розвинене рибальство. Щорічно сотні людей з усього світу їдуть на заробітки на Аляску . Студенти можуть поїхати в Америку по програмі Work and Travel, а так же CCUSA. Дорослі непрацюючі громадяни Росії повинні самостійно знайти роботодавця на Алясці.
4
Для отримання робочої візи в США вам потрібні: -закордонний паспорт; -пріглашеніе роботодавця, довідка з місця роботи із зазначенням майбутньої зарплати; -Російські паспорт і ксерокопія всіх його сторінок; -3 фотографії 3x4; -заполненние анкети на візу; документи, що підтверджують наявність власності в Росії; -сданние біометричні дані (відбитки пальців).
5
Розгляд документів на будь-яку візу проводиться тільки після виплати консульського збору. Його вартість для кожного виду візи розрізняється.
6
Потрапити на Аляску можна морським шляхом - якщо перетнути Берингову протоку - або на літаку. Місце прибуття - Анкоридж, столиця Аляски.
Відстань до Володимира від Москви становить приблизно 180 км, доїхати до цього міста можна на автомобілі по трасі М7, на поїзді далекого прямування, на електропоїзді-експресі або автобусі.
Інструкція
1
Здійсніть подорож на поїзді далекого прямування. Через Володимир йдуть склади до Нижнього Новгорода, Пермі, Красноярська, Нового Уренгоя, Кірова, Нижнього Тагілу, Томська, Владивостока. Зверніть увагу, що більша частина поїздів відправляється з платформ Ярославського вокзалу, але деякі йдуть від Курського. Ви можете вибрати будь-який часовий інтервал протягом дня. Найшвидший з поїздів - нижегородський, час у дорозі по маршруту Москва-Володимир становить лише 1 годину 45 хвилин. Склад відправляється з Курського вокзалу двічі на день - о 6.45 та о 19.30. Придбати квиток ви можете на сайті «Російських Залізниць» після реєстрації.
2
Вирушайте з Москви у Володимир на електропоїзді-експресі. Щодня в це місто з Курського вокзалу відправляється поїзд підвищеної комфортності. Час відправлення 18.00 і 21.00. Перший експрес виробляє проміжну зупинку на станції Петушки і йде 2 години 40 хвилин, другий робить 11 зупинок, час у дорозі становить 2:00 53 хвилини. Квитки на експрес можна придбати в касах Курського вокзалу.
3
Скористайтеся послугами автоперевізників. Щодня від Центрального автовокзалу Москви, розташованого за адресою Косинська вул дім 75/2, відходять автобуси до Володимира . Час у дорозі становить 3 години 35 хвилин. Розклад автобусів можна знайти на сайті Автовокзали.ру, там же є посилання на сайт бронювання квитків. Крім того, у Володимир можна виїхати на автобусі від Курського вокзалу; придбавати квитки попередньо не потрібно, автобус відправляється в міру наповнення.
4
Виїздіть з Москви по шосе Ентузіастів, що на сході столиці, якщо ви віддаєте перевагу подорожувати на автомобілі. Після перетину з МКАД починається траса М7 «Волга». Слідуйте за вказівниками, на трасі мається поворот на Володимир.