Як зробити календар у фотошопі. Як зробити календар з фотографіями в фотошопі.

Цей урок дасть вам уявлення про те, як можна зробити по-своєму оформлений календар в програмі Photoshop. У подробиці виконання колажів ми заглиблюватися не будемо, а тільки розпишемо основні етапи роботи. Отже, приступимо.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; фотошоп будь-якої версії; фантазія.
Інструкція
1
Для календаря нам знадобиться сітка, яку можна скачати в інтернеті за відповідним запитом. Далі відкриваємо натисканням Ctrl + N новий документ. В розділі «Набір» виберемо формат паперу А4 з білим кольором фону.
2
На документі викликаємо «Лінійку» (Ctrl + R) і позначаємо лінії. За ним ми будемо орієнтуватися, розміщуючи зображення, а в кінці нашої роботи по цих лініях нам легко буде зігнути листок паперу, щоб вийшов календар. Проходимо в «Перегляд» -> «Нова спрямовуюча» і вибираємо в новому вікні опцію «Орієнтація» -> «Горизонтальна». Вписуємо в «Положення» 50% і підтверджуємо.
3
Тепер зробимо нову напрямну в 9 см від першої. Беремо інструмент «Лінійка» і знімаємо галочку з «Використовувати шкалу вимірювань». Тягнемо лінію вниз від направляючої, вирівнюємо її, позбавляючись від зламів. Далі затискаємо Ctrl і витягуємо до краю розтягнутій лінії за допомогою інструменту «Лінійка». Те ж саме робимо в протилежну від центральної лінії сторону.
4
Зробимо дві картинки, по одній на кожну сторону нашого календаря. За допомогою «Вільної трансформації», натиснувши Ctrl + T, розміщуємо на документі візерунок, потім застосовуємо «Прямокутна область» і виділяємо місце для малюнка. Інвертуємо виділення (Ctrl + I) і тиснемо Del. Шар можна трохи підправити, застосувавши до нього розмиття.
5
Беремо другу картинку, розміщуємо на іншій стороні документа. Якщо потрібно, використовуємо «Вільну трансформацію», щоб відобразити або зменшити зображення.
6
Тепер можна розташувати календарну сітку. Щоб було не занадто дрібно для читання, розташуємо півроку на одній стороні, а другу половину - на другий. За допомогою інструменту "Текст" набираємо рік. Тут же можна шрифт збільшити, поміняти непрозорість або колір, змінити становище. По краях робимо рамочку для краси.
7
Переходимо на другу сторону, повертаємо полотно на 90о за годинниковою стрілкою 2 рази. Тільки не відобразіть його по вертикалі, інакше отримаємо дзеркальне відображення. З сіткою проробляємо те ж саме: розміщуємо другу картинку, текст і сітку, оформляємо красиво.
8
Зрештою, можна заховати напрямні і приступити до друку. Для друку вибираємо формат А4 і ставимо галочку на прапорці «Реальний розмір». Це дуже важливо. Якщо ми галочку не поставимо, у нас може не вміститися календар на лист А4. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IsWHr4FUCSc
Зверніть увагу
Намагайтеся не працювати на шарі Background, так як деякі зміни на ньому можуть виявитися необоротними. Завжди краще підстрахувати себе новим шаром.
Корисна порада
Якщо Ви допустили помилку, завжди можна скористатися функцією "History".