Як прибрати волосся на верхній губі. Як видалити у жінки вусики на верхній губі.

Волосяний покрив на тілі є у кожного. Це просто невід'ємна частина людини, яка має своє призначення. Більшість жінок прагнуть всіма силами позбутися від цих волосся. Особливо, якщо це стосується волосся на верхній губі .
Інструкція
1
Ви можете легко позбутися волосся на верхній губі за допомогою простого пінцета. Досить туго натягніть шкіру над губою. Затисніть один волосок пінцетом. Після цього різко потягніть. Так проробляти з кожним волосом окремо. Цей спосіб рекомендується використовувати тим жінкам, у яких не надто рясна рослинність над губою. Основні переваги даного методу: простота, дешевизна.
2
Більш щадним способом вважається використання бритви. Видаляти волоски потрібно обережно, щоб не порізатися. Так само варто відзначити, що незважаючи на швидкість і простоту цього методу ваші вусики стануть темніше, товщі і гущі.
3
Допомогти в видалення волосся над верхньою губою може депіляційних крем. Вибирайте тільки такий засіб, яке призначене саме для обличчя. Використовуйте його строго у відповідності з інструкцією.
4
Ще одним досить ефективним способом позбавлення від небажаного волосся є використання воску. Намажте їм шкіру над верхньою губою. Тонку тканинну смужку прикладіть до воску. Притисніть так, щоб вона повністю прилипла. Потім, щоб видалити волосся, просто швидко сдерніте. Цю процедуру ви можете проводити не тільки в домашніх умовах, але і в багатьох салонах краси у професіоналів.
5
Якщо у вас є бажання і кошти, то позбутися небажаного волосся над верхньою губою, ви зможете назавжди. Для цього достатньо в спеціалізованому салоні пройти дорогу і вельми хворобливу процедуру. Зараз дуже поширеними стали такі способи як електроліз і лазерне видалення волосся. У першому випадку маленька голочка вставляється в волосяну фолікулу. Після цього по ній пускають струм. В результаті цього корінь волосся знищується. У другому випадку на волосяну фолікулу впливає лазер, завдяки цьому подальше зростання волоска зупиняється.