Як зберігати чеки.

Зберіганням чеком в основному займаються люди, які ретельно планують свої витрати. Ця практика широко застосовується в країнах Європи та Америки. Там домогосподарки щомісяця підбивають торби, які витратили за місяць, а потім аналізують що було придбано в минулому місяці. У Росії ця практика тільки почала набувати популярності.
Вам знадобиться
  • - коробка,
  • - зошит,
  • - гаманець.
Інструкція
1
До найпоширенішого способу можна віднести зберігання товарного документа, наприклад, в коробці з під взуття або іншого одягу. Це найпростіша можливість дбайливо зберегти чеки на всі покупки. Єдиний мінус - в такій коробці все буде лежати стосом паперів.
2
Вимогливі чоловіки і жінки вклеюють товарну номенклатуру у фінансову зошит. Її можна зробити зі звичайної шкільної - тільки вказати дати і цілі покупки. При такому способі зберігання все буде розташовуватися ідеально і по порядку.
3
Чеки на важливі покупки, наприклад, телевізори чи пральні машини, можна прикріплювати до інструкції з користування цією технікою. А наприклад, при покупці взуття чек класти заводську коробку.
4
Деякі заводять окремі папки і зберігають всі документи пачками залежно від категорії товарів або послуг. Комунальні послуги - в одному файлі, чеки за лад матеріали - в іншому, в третьому - на побутову техніку.
5
Багато хто вдається до способу зберігання всіх товарних чеків в кардкейсе, або простіше кажучи візитниці. За рахунок великої кількості прозорих відділень туди можна помістити досить велику кількість товарних листків. А проводити ревізію в ньому можна раз на місяць і звільняти осередку від непотрібних папірців.
6
Так само варто відзначити, що зберігання чеків вельми корисне заняття. Багатьом товарам встановлюються терміни сервісного обслуговування або їх повернення, за відсутності ж підтверджує чека або товарної накладної здати покупку або повернути за неї гроші, швидше за все, не вийде.
7
Ну і звичайно найпопулярніший вид зберігання чеків від покупок - збирати їх у гаманці. У багатьох людей ця дія автоматичне. Коли продавець віддає вам здачу, на неї він кладе сам товарний чек, який за інерцією ви забираєте в свій портмоне, гаманець або кишенькову сумочку. Єдиний мінус у тому, що багато чеків таким способом не збережеться.