Як зробити непомітну шпору.

Іспити призначені для перевірки знань учнів і студентів. Тому, звичайно, до них треба готуватися і покладатися тільки на себе. Але буває так, що часу до іспиту залишилося мало, а впевненості не вистачає. Тут можна вдатися до створення шпаргалки. Головна мета - зробити її непомітною для викладача.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка;
  • - впевненість у собі;
Інструкція
1
Для початку, визначтеся, який папір ви візьмете з собою на іспит для написання тексту квитка. Це можуть бути зошитів листи або листи для принтера. Поцікавтеся у товаришів, можливо, на цьому іспиті прийнято писати тільки на тих аркушах, які видаються екзаменаторами. У такому випадку, вам доведеться підібрати папір, схожий на що видається. Іноді це досить складно.
2
Тепер, коли правильна папір підібрана, приступайте до написання самого тексту шпаргалки. Виберіть, що важливо записати. Зазвичай важкі для запам'ятовування будь-які формули і терміни. Не старайтесь записати довгі фразу з підручника, пишіть коротко, але так, щоб ви легко змогли відновити змив по написаним тезам.
3
Пишіть шпаргалку своїм звичайним почерком, що не дрібнити і не нагромаджуйте текст. Ваше завдання - зробити так, щоб шпаргалку з першого погляду було неможливо відрізнити від решти роботи.
4
Залежно від кількості матеріалу, або намагайтеся умістити все на одному-двох аркушах, або ж групуйте відповіді з питань або квитках. Якщо у вас залишається трохи вільного місця на аркуші, а квиток вже опрацьований, то краще візьміть новий лист для наступного.
5
Для того щоб пронести шпаргалки на екзамен, існує багато вивертів. Якщо вам дозволено приносити свій папір, то тут взагалі не возникн ніяких труднощів. Якщо ж на вході контролюють відсутність особистих речей, а сумки змушують складати в кут аудиторії, доведеться проявити кмітливість. Багато складають шпаргалки у внутрішню кишеню піджака або ж ховають під футболку. Продумайте, як краще вчинити в такій ситуації.
6
Процес використання шпаргалки зажадає від вас витримки і спокою. Не нервуйте, не намагайтеся заховати її. Хіба може викликати підозри ще один лист з роботи? Чим впевненіше ви будете, тим більша ймовірність того, що ніхто нічого не помітить. Та й при відповіді впевненість не завадить, викладачі її дуже цінують.
Зверніть увагу
Перед тим, як здавати роботу або йти відповідати, не забудьте позбутися шпаргалки - зім'яти і заховати в кишеню. Не залишайте її поруч із робочим місцем, деякі викладачі перевіряють робоче місце студента.