Як зробити ярлик.

Ярлик є значком швидкого запуску програми або файлу на комп'ютері. На відміну від виконуючого файлу, ярлик містить тільки зображення (іконку), назву і посилання на файл запуску. Зазвичай ярлики створюють для зручності, наприклад, на робочому столі, щоб кожного разу не шукати папку з часто запускається програмою.
Інструкція
1
Для того, щоб створити ярлик в будь-якому місці вашого ПК, наприклад, на робочому столі, клікніть на ньому правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Створити», а потім «Ярлик».
2
У вікні буде потрібно ввести адресу, за якою розташовується виконуючий файл вашої програми, іншими словами, ви повинні знати, в яку папку була встановлена програма, до якої ви хочете зробити швидкий доступ за допомогою ярлика. Зазвичай програми встановлюються в папку "C:/Program Files". Так, наприклад, виконуючий файл браузера Internet Explorer знаходиться по шляху "C:/Program Files/Internet Explorer/iexplore.exe". виконуючі файли зазвичай завжди мають розширення ".exe". Вводити адресу можна як вручну, так і вибравши опцію «Огляд ...», яка відкриває провідник Windows для більш зручного пошуку потрібного файлу. Після того, як файл запуску для ярлика знайдений, натисніть «Далі».
3
Наступним кроком слід назва ярлика. Введіть бажане назву, наприклад, «Гра», і натисніть кнопку «Готово». Ярлик з'явиться на робочому столі. Зверніть увагу, що ярлик відрізняється від справжнього файлу тим, що в лівій нижній частині його іконки розташовується значок у вигляді стрілки.
Зверніть увагу
Видаляючи ярлик, ви не видалите виконуючий файл і тим більше програму.
Корисна порада
Таким же чином можна створювати ярлики до сайтів - так звані «закладки». Просто в поле адреса файлу введіть адресу веб-сторінки, наприклад, http://www.example.com, і створіть ярлик.