Як намалювати пентаграму. пентаграма Як малювати.

Пентаграмма (або Пентакль) - рівнокутна п'ятикутна зірка, один з найдревніших і відомих магічних символів. Фактично, це правильний п'ятикутник, у якого на кожній стороні побудовані рівнобедрені трикутники. Пентаграма використовувалася в різних магічних і релігійних напрямках і значення її варіювалися залежно від цього. Але в цілому, символізуючи п'ять природних елементів, пентаграма означає безпеку і захист, перемогу духовного над матеріальним, застосовується як талісман.
Вам знадобиться
  • Циркуль, лінійка; небудь програма Photoshop.
Інструкція
1
Пентаграмму деколи іменують «вузлом нескінченності», оскільки її можна намалювати, не відриваючи руки і ні разу не повторивши одну і ту ж лінію. Насправді, способів малювання п'ятикутної зірки декілька. Вважається, що созидающие зірки малюються за годинниковою стрілкою, руйнують - проти. Зробіть коло циркулем, потім поділіть його на 5 секторів, починаючи від центру, так, щоб кути були рівні 72 градусам. З'єднайте утворилися на окружності п'ять точок між собою - вийде п'ятикутник, потім з'єднайте вершини п'ятикутника лініями. Якщо ви хочете намалювати пентаграму, не відриваючи руки, почніть з лівого нижнього кута і рухайтеся за годинниковою стрілкою.
2
Другий спосіб. Побудуйте правильний п'ятикутник за методом графіка і живописця Альбрехта Дюрера. Намалюйте циркулем коло, проведіть лінію діаметра, відзначте центр окружності точкою О. відзначте на колі точку А і в середині відрізка ОА - точку Е. Проведіть до радіуса ОА перпендикуляр з точки О, він перетне коло в точці D. Відкладіть циркулем на діаметрі відрізок CE , рівний ED. Вийде відрізок DC - це сторона п'ятикутника. Відкладіть п'ять таких відрізків на окружності - п'ятикутник готовий. З'єднайте його кути діагоналями.
3
Третій спосіб. За допомогою фігурної лінійки намалюйте п'ятикутник, потім вздовж кожної його боку проведіть лінії, вони з'єднаються між собою в точках перетину. Вийдуть равносторонние трикутники на сторонах п'ятикутника. Зайве зітріть.
4
Щоб намалювати пентаграму в Photoshop (або іншому графічному редакторі), створіть п'ятикутник за допомогою інструменту Polygon Tool (U), для прямої зірки - кутом вгору. Створіть новий шар (Layer) і за допомогою інструменту Line Tool з'єднайте всі кути п'ятикутника. П'ятикутна зірка готова. При бажанні обведіть лінії потрібним кольором.
Зверніть увагу
Перевернута пентаграма несе протилежний зміст і означає перемогу матеріального над духовним, має негативний відтінок. Хоча деякі відомі езотеричні автори не згодні з негативною трактуванням перевернутої пентаграми.
Корисна порада
Вважається, що знак несе в собі той зміст, який вклав у нього сам малює.