Як повернути стандартні шрифти.

При роботі з текстовими редакторами в операційній системі можуть траплятися збої. У цих випадках перестають коректно відображатися кириличні шрифти . Причиною такого збою може стати зараження комп'ютера вірусом, неправильне поводження з комп'ютером і т.д. Існує кілька способів позбавлення від даного недоліку в роботі операційної системи.
Вам знадобиться
  • Відновлення стандартних шрифтів операційної системи Windows XP.
Інструкція
1
Деяка категорія користувачів, які ще слабо розбираються в пристрої операційної системи Windows XP, при виникненні проблеми думає тільки про тотальну перевстановлення системи. Звичайно, це вихід, але нова установка відніме у такого користувача значно більше часу, ніж якби він скористався наступними порадами.
2
Як можна визначити, що ви зіткнулися саме з цією проблемою? В текстовому редакторі, наприклад, MS Word, будь-яка спроба надрукувати текст на кирилиці закінчується провалом (замість російських символів з'являються невідомі вам знаки). Найпростіший і раціональний спосіб - це скопіювати файли шрифтів у свого друга або товариша, у якого немає даної проблеми. Все шрифти знаходяться в папці C: WindowsFonts. Але даний метод є не ідеальним з багатьох причин.
3
Також можна скористатися методом відновлення системних файлів за допомогою стандартної утиліти SFC. Для її запуску необхідно натиснути меню «Пуск», вибрати пункт «Виконати» і у вікні, ввести команду «sfc.exe/scannow» без лапок. Після натискання на кнопку «ОК» почнеться перевірка системних файлів і в разі порушення цілісності хоча б одного із усіх перевірених файлів, вам буде запропоновано виконати відновлення зіпсованих або відсутніх файлів.
4
Варто відзначити, що деякі файли, необхідні для відновлення, можуть перебувати на знімному носії, з якого вироблялася установка операційної системи. Якщо ви бажаєте запускати утиліту перевірки цілісності системних файлів при кожному завантаженні операційної системи, запустіть аплет «Виконати команду» з ключем scanboot замість scannow. Для одноразової перевірки системи при її завантаженні вкажіть команду scanonce замість scanboot.
Корисна порада
В деяких випадках краще звернутися за допомогою до професіонала, якщо перераховані способи вирішення цієї проблеми вам не допомогли.