Як відкрити магазин фурнітури. бізнес план магазину швейної фурнітури.

Якість недорогого одягу сьогодні в більшості випадків залишає бажати кращого. Така ситуація веде до того, що інтерес до шиття і розвиток ательє лише зростає з кожним роком. При цьому знайти хороші тканини і швейну фурнітуру не завжди просто. Саме тому бізнес у цій сфері має великі перспективи.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження, вивчивши потреби клієнтів. Мета даного аналізу - визначення позиціонування вашого магазина . Можливо, в місті не вистачає ексклюзивної фурнітури високого цінового сегмента. Після отримання результатів дослідження ви зможете написати бізнес-план.
2
Приступайте до пошуку місця для магазина . Враховуйте наявність конкурентів, прохідність в даному районі, зручність розташування. Якщо поблизу знаходиться ательє, клієнтів автоматично буде більше. Однак наявність неподалік крупного магазина тканин створить проблеми, оскільки аналогічний товар може бути і у них.
3
Ретельно продумайте асортимент і виберіть постачальників. Ринок швейної фурнітури сьогодні досить насичений, тому ви зможете пропонувати як дорогу продукцію, так і поширені витратні матеріали для шиття. Враховуйте, що 80% товарообігу складатимуть недорогі ходові товари - від ниток і кнопок до замків і застібок. Однак при цьому вам необхідно обов'язково зробити секцію дорогий фурнітури. Це можуть бути дизайнерські стрази або ультрамодні гудзики. Прийшовши в магазин саме за таким товаром, покупець напевно придбає паралельно і більш прості товари.
4
Продумайте рекламну стратегію. Орієнтуйтеся як на клієнтів ательє, так і на любителів шиття. З міськими ательє і приватними швачками ви можете провести взаємовигідну акцію. Створіть двосторонні буклети, які рекламуватимуть обидві компанії. Так ви отримаєте постійних кліентов.Тех, хто не вдається до послуг ательє, необхідно інформувати більш масово. Дайте рекламу в міські довідники, замовте біжучий рядок на місцевих каналах, розповсюдьте листівки адресно в довколишніх районах. Майте на увазі, що такі рекламні носії як банери або публікації в пресі для вас виявляться занадто затратні і малоефективні.
Корисна порада
Проводите додаткове навчання персоналу. Працівники магазину повинні не тільки розбиратися в усіх тонкощах продаваного товару, а й мати хороший смак, щоб давати правильні поради клієнтам.
Незважаючи на те що сучасний ринок готового одягу розрісся до величезних масштабів, бажання доповнити і прикрасити свої наряди самостійно все ще зберігається у багатьох жінок. А раз так, потреба в необхідних для роботи з одягом матеріалах теж присутня, попит на швейну фурнітуру є.
Вам знадобиться
  • -приміщення площею від 20 квадратних метрів;
  • -Торговельна обладнання (прилавки з вітринами, стелажі і касовий апарат);
  • -база постачальників швейної фурнітури;
  • -два продавця-консультанта.
Інструкція
1
Почніть з організації невеликої торговельної точки на центральній вулиці або в торговому центрі. Орендуйте приміщення від 20 квадратних метрів, закупите просте торгове обладнання та оформите всі необхідні дозволи. Вам знадобляться прилавки з прозорими вітринами і стелажі для зберігання товару. Придбаний касовий апарат потрібно зареєструвати в податкових органах, уклавши потім договір на його обслуговування.
2
Сформуйте асортиментний ряд вашого магазину - він повинен бути якомога більш великим і різноманітним. Зв'яжіться з оптовими постачальниками фурнітури, як вітчизняного виготовлення, так і імпортною. Замовлення фурнітури та швейного приладдя можна зробити навіть не зустрічаючись з представниками постачальників особисто - деякі компанії сьогодні готові виконати заявку, що надійшла до них через інтернет. Намагайтеся, наскільки це можливо, оцінювати товар з точки зору його відповідності останнім модним тенденціям, почуття смаку тут так само важливо, як і вміння бачити чисто практичні вигоди співробітництва з тим чи іншим постачальником.
3
Знайдіть декількох продавців-консультантів, що добре розбираються в моді і рукоділлі, які б зуміли підтримати розмову з відвідувачами магазину. Двох продавців вам для початку буде досить, а бухгалтерію можна вести самостійно, або звернутися в спеціалізовану фірму.
4
Організуйте доставку товару в магазин. Якщо це питання готові взяти на себе постачальники, узгодьте з ними всі деталі співпраці. Оновлюйте асортимент хоча б кілька разів на рік, стежте за новими надходженнями на ринку, будьте в курсі всіх змін у світі моди і краси. Успіх магазину швейної фурнітури багато в чому залежить від уміння "потрапити в струмінь", стати зручним для всіх любительок саморобної одягу, що винаходять в своєму рукоділлі все нові ходи і можливості.