Як викласти фаил.

З розвитком мережі інтернет все більше і більше користувачів використовують її, як засіб для передачі файлів між собою. З кожним днем з'являється значна кількість нових сервісів з обміну даними. Найпростішими, на даний момент, є файлообмінники і сервіси обміну повідомленнями.
Вам знадобиться
  • Розміщення файлів на файлообмінниках і веб-серверах.
Інструкція
1
На даний момент існує безліч способів відправити файл на який-небудь сайт, з метою його зберігання і скачування іншими користувачами мережі інтернет. Деякі це роблять для збереження файлів, наприклад, є важливий документ, який потрібно зберегти в будь-якому випадку. Таким чином, скориставшись одним з можливих сервісів, можна продовжити термін життя важливого документа.
2
Якщо файли або папки, яку ви хочете розмістити в мережі інтернет, невеликого розміру, їх можна передати через протокол icq або jabber. В цьому випадку можна скористатися програмою QIP 2010 або QIP Infium, які дозволяють здійснити передачу файлів на відстані не тільки безпосередньо (від одного користувача до іншого), але і з розміщенням на сервері розробника програми.
3
Якщо файли значного розміру, а швидкість з'єднання не дозволяє передавати їх на високій швидкості, можна скористатися файлообмінниками. Судячи з назви, можна уявити, для чого вони створювалися. Ви копіюєте ваш файл на веб-сервер і підтверджуєте його розміщення, відсилаєте другу чи знайомому посилання на цей файл, а ваш товариш благополучно викачує ваш файл. Деякі файлообмінники можуть зберігати ваші файли довгий час, наприклад narod.ru або ifolder.ru (за умови постійного підтвердження актуальності даного файлу).
4
В деяких випадках потрібно просто створити масову посилання для файлу, який ви закачали на веб-сервер. Прикладом такого сервісу може послужити сайт zalil.ru. Даний сервіс пропонує свої послуги з безкоштовного розміщення файлу об'ємом до 50 Мб абсолютно безкоштовно. Єдина заковика в роботі цього сервісу є недовговічність завантажених на сервер файлів (всього 10 днів). Але іноді потрібно саме такий термін, наприклад, коли інформація конфіденційна або не повинна бути переглянута сторонніми людьми.
5
Практично всі сервіси із завантаження файлів працюють за одним принципом: завантаження файлу здійснюється на головній сторінці сайту. Для вибору файлу необхідно натиснути кнопки Open або «Відкрити», а для завантаження і відправки на сервер варто натиснути кнопки Send або «Відправити».