Як зібрати аптечку.

Додаткові заходи безпеки ніколи не зашкодять, а тому, збираючись у подорож, потрібно не забути про ліки, які можуть знадобитися на відпочинку. Звичайно, думати про погане заздалегідь не хочеться, але і судомні пошуки необхідних медикаментів в незнайомій місцевості мало кому доставлять задоволення.
Інструкція
1
Приготуйте жарознижуючі і болезаспокійливі препарати. До них відносяться парацетамол, ібупрофен та їх аналоги, а також аспірин. Форма випуску залежить від віку мандрівників. Якщо ви їдете з маленькою дитиною, запасіться свічками і сиропом. Для дорослих досить буде таблеток. Ну і звичайно, не забудьте про градусник, інакше розпізнати ситуацію, коли необхідний прийом ліків, буде непросто.
2
Покладіть в аптечку будь-якої антигістамінний препарат. Навіть якщо ви не схильні до алергії, незвична їжа, укус комахи або пилок невідомого рослини можуть викликати кропивницю або іншу негативну реакцію. Фенистил, Супрастин, Кларитин і Зіртек випускаються в різних лікарських формах, а тому ви можете вибрати той засіб, який підійде саме вам і членам вашої родини.
3
Запасіться ліками від шлунково-кишкових розладів. Смекта і активоване вугілля дозволені до застосування в будь-якому віці, при отруєннях вони є препаратами першої допомоги. Регідрон відновить втрачену рідину в разі зневоднення, часто супроводжує ротовірусна інфекції, а Но-шпа допоможе вгамувати біль у животі. Мотіліум врятує від нудоти і блювання, а з діареєю можна боротися за допомогою Лопераміду.
4
Не забудьте про ліки від застуди, яка може затьмарити всю відпустку. Викликати її може банальний вірус чи переохолодження під час купання. Нежить можна перемогти за допомогою Називина, при болю в горлі ефективний Гексорал, а кашель добре лікується Лазолваном або іншими препаратами на основі амброксолу.
5
Ну і звичайно, запасіться перев'язувальними матеріалами та антисептиками. Бинт, вата, перекис водню, йод і зеленка потрібні для обробки як невеликих саден, так і серйозних ран. При пошкодженнях шкіри і сонячних опіках виручить Пантенол.