Як зарядити акумулятор ноутбука.

Ноутбук, по-перше, компактний, а по функціональності може замінити стаціонарний комп'ютер. По-друге, його можна взяти з собою і працювати там, де хочеться. Але для того, щоб ноутбук, від'єднаний від мережі, працював довго, треба, щоб у нього був хороший акумулятор.
Вам знадобиться
  • Ноутбук з акумулятором
  • Електрична мережа
Інструкція
1
Якщо хочете, щоб акумулятор ноутбука служив вам довго і не підводив в невідповідний момент, не дозволяйте йому сідати повністю. Періодично заряджайте його.
2
Якщо ви працюєте з живленням від мережі, вийміть акумулятор з ноутбука. Це дозволить зберегти його потенціал.
3
Зарядку акумулятора проводите тільки в ноутбуці або на станціонарні зарядному пристрої для ноутбуків (він продається в комп'ютерних магазинах). Будь-які інші пристосування можуть вивести акумулятор з ладу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на кілька нюансів. Якщо ви не користуєтеся акумулятором більше двох тижнів, він може вийти з ладу. Це пов'язано з процесом втрати ємності в акумуляторі. Тому візьміть за правило "профілактичну" зарядку акумуляторів ноутбука.
Корисна порада
Якщо ви працюєте на ноутбуці часто і безперервно, придбайте два акумулятора. Поки один сідатиме, другий буде заряджатися, що дозволить вам не нервувати через те, що батарея розрядилася недоречно, а замінити її нічим. В такому випадку вам обов'язково знадобиться стаціонарне зарядний пристрій.
Акумулятори - незамінна річ в електроніці. Стандартом якості і повсюдне використання в ноутбуках на сьогоднішній день є літієво-іонний акумулятор (Li-Ion). Вони мають великий обсяг і малу вагу. Недоліки даного типу акумуляторів полягають у високій вартості і порівняно невеликому діапазоні температури для роботи. Щоб акумуляторна батарея прослужила довше, треба правильно в перший раз зарядити ноутбук.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - зарядний пристрій;
  • - розетка;
  • - керівництво користувача ноутбука.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що у вашому ноутбуці встановлений літієво-іонний акумулятор. Дану характеристику подивіться в керівництві користувача або на коробці від комп'ютера. Виготовлювач позначає тип акумулятора буквосочетанием Li-Ion.
2
Новий ноутбук, як правило, має незаряджений акумулятор або заряджений частково. Li-Ion система не володіє «ефектом пам'яті», властивим пристроям більш раннього виробництва. Також такій дії не схильні акумулятори наступного покоління - літій-полімерні (Li-Poly). Але для того, щоб не збити роботу системи, необхідно правильно перший раз зарядити ноутбук.
3
Не вмикаючи комп'ютер, підключіть до нього зарядний пристрій і залиште заряджатися перший раз на ніч. Так ви гарантовано отримаєте максимально заряджену батарею. Якщо ви не втрималися і включили ноутбук, через 10-20 хвилин при першій зарядці значок акумулятора може показувати 100% готовність. Вимкніть комп'ютер, вийміть акумулятор, зачекайте кілька секунд. Вставте батарею на місце. Підключіть ноутбук до зарядного пристрою. При зарядці акумулятор може сильно нагріватися.
4
Щоб батарея нового ноутбука досягла максимальної місткості, її треба "тренувати". Після нічної зарядки, відключіть блок живлення від мережі і працюйте на комп'ютері в автономному режимі до повної розрядки акумулятора. На ніч знову підключіть комп'ютер до мережі. Проробіть дані маніпуляції кілька разів (3-5), щоб добре розробити батарею.
5
Майте на увазі, що нова батарея швидше заряджається і розряджається. Реальний час роботи на комп'ютері в автономному режимі по початку може не відповідати характеристикам, зазначеним виробником. Не поспішайте бігти в магазин: через кілька повних зарядок акумулятор зможе легко витримувати зазначений час.
Зверніть увагу
Щоб продовжити життя акумулятору, розряджайте його не до 0, а до досягнення 20% від загального заряду.
Корисна порада
Для збільшення часу роботи акумулятора використовуйте функцію «заощадження енергії».