Як зав'язувати краватку-хустку.

Кожна панночка, незалежно від віку, хоче виглядати чарівно. Для цього достатньо невеликого аксесуара у вигляді краватки-хустки , обіймає шию. Однак не всі знають, як саме потрібно зав'язувати галстук- хустку.
Інструкція
1
Візьміть звичайний квадратний хустку. Розташуйте його у вигляді ромба. Умовно поділіть хустку навпіл. Тепер проведіть горизонтальну лінію, яка з'єднає лівий і правий кути. Тепер верхні і нижні гострі кути загніть до серединної лінії. Вийшла форма цукерки. Кожну з половин по обидві сторони серединної лінії поділіть умовно навпіл горизонтальними лініями. Крайні частини загніть до середини хустки. І в останній раз загніть зовнішні краї до середини. Таким чином, отримаєте основу для безлічі способів зав'язування краватки-хустки .
2
Візьміть основу, закиньте її за плечі, обидва кінці краватки-хустки тримаєте в руках. Зав'яжіть кінці попереду, не туго. Поверніть хустку так, щоб вузол виявився збоку, краще зліва. Затягніть вузол і закріпіть галстук- хустку другим вузлом.
3
Зауважте галстук- хустку простим вузлом. Для цього складіть хустку у вигляді основи. Тепер покладіть основу у вигляді петлі з нерівними кінчиками. Довгий кінець буде служити для зав'язування безпосередньо вузла, тому розташуйте його поверх короткого кінця. Оберніть довгий кінчик навколо короткого кінця один раз. Сховайте короткий кінчик під драпіруванням довгого кінця.
4
Зауважте галстук- хустку класичним способом. Для цього зігніть звичайний квадратний хустку навпіл у вигляді косинки. Широкою частиною прикладіть галстук- хустку до шиї. Кінці хустки заведіть на потилицю і поверніть їх до широкої частини краватки-хустки . Зауважте подвійний вузол поверх широкої частини косинки.
5
Зауважте галстук- хустку оригінальним способом. Спочатку складіть квадратний хустку навпіл, щоб вийшов трикутник. Потім закрийте їм нижню частину обличчя у вигляді маски - так, щоб не було видно носа. Кінці хустки перехлестних на потилиці і зав'яжіть під підборіддям. Врахуйте, що вузол має бути видно, тобто розташовуватися поверх хустки. Тепер акуратно спустіть галстук- хустку з лиця на шию. Вийшли елегантні складки.
Зверніть увагу
Відео і фото інструкція як зав'язувати краватку, шарф і хустку. Історія краватки і корисні поради. Як зав'язувати шийну хустку ». Як зав'язувати краватку-метелика ». Як скласти нагрудний хустку ».
Корисна порада
Але сьогодні все змінилося, і хустки прикрашають тепер шиї представників і жіночого, і чоловічої половини людства. Та й купити краватку хустку не проблема. Головне, бажання. А це, погодьтеся, часто є стримуючим фактором для багатьох чоловіків. І саме з причини незручності вони відмовляються від цього аксесуара. А ось краватку хустку навпаки, дає відчуття свободи своєму власникові.