Як налаштувати ADSL на комп'ютері.

ADSL-інтернет за рахунок своєї доступності і легкості підключення до цих пір дуже популярний. Для його роботи достатньо наявність міського телефону і спеціального пристрою - ADSL-модему. Модем може працювати в двох режимах - бриджу і роутера. У першому випадку підключення встановлюється на комп'ютері , у другому - логін і пароль прописані в модемі, при цьому сам модем встановлює підключення. Режим роутера зручніше, так як в цьому випадку підключення встановлюється автоматично і інтернет можна роздавати на кілька комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ADSL-модем
Інструкція
1
Модем може підключатися до комп'ютера або проводом, або по wi-fi (якщо сам модем підтримує цю технологію). Останній варіант переважно, оскільки відсутні зайві дроти.
2
Підключіть модем до телефонної мережі через спліттер відповідно до інструкції. Потім підключіть харчування і застроміть дріт від модему в мережеву плату комп'ютера.
3
Тепер налаштуйте модем в режим роутера. Для цього вставте диск, який поставлявся з модемом, в дисковод і дотримуйтесь вказівок майстра. Як правило, на першому етапі майстер установки вам запропонує вибрати вашого провайдера (якщо він популярний, то в списку повинен виявитися). Якщо провайдера в списку доступних для вибору не виявиться, виберіть «Інший провайдер» і вручну введіть видані вам настройки VPI, VCI і Encap.
4
Далі з'явиться вікно, в якому введіть логін і пароль підключення до мережі інтернет. Після цього майстер завершить роботу і модем буде налаштований. Для налаштування wi-fi зайдіть в веб-інтерфейс модему і вкажіть вручну ключ і пароль мережі. Іноді це дозволяє задати майстер установки.
5
Тепер налаштуйте підключення на комп'ютері . Якщо модем підключається до комп'ютера через мережеву плату, інтернет може з'явитися автоматично. Тільки перевірте, щоб в настройках протоколу TCP/IP мережевої плати було зазначено «Отримати IP-адресу автоматично», «Отримати DNS-сервера автоматично». Для цього зайдіть в «Панель Управління - Мережеві підключення», натисніть «Підключення по локальній мережі» і виберіть «Властивості», а далі - «Протокол Інтернету TCP-IP».
6
Іноді у властивостях протоколу TCP-IP буває потрібно прописувати IP-адресу, маску і шлюз, а також DNS-сервера провайдера. Якщо інтернет автоматично не з'явиться, вам буде необхідно звернутися в технічну підтримку вашого провайдера для уточнення налаштувань.
7
Схема налаштування модему з wi-fi така ж, як і звичайного проводового, з тією відмінністю, що перед роботою необхідно встановити драйвера на wi-fi адаптер і підключитися до бездротової мережі модему. Потім, при необхідності, налаштуйте бездротове мережеве підключення також, як це робилося вище для мережевої плати.