Як створити нове локальне підключення.

Для створення власної локальної мережі прийнято використовувати різні пристрої. У тому випадку, якщо необхідно забезпечити комп'ютери і ноутбуки доступом в інтернет, прийнято використовувати Wi-Fi маршрутизатори замість мережевих концентраторів.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Оберіть Wi-Fi маршрутизатор. Характеристики цього пристрою повинні відповідати параметрам бездротових адаптерів ноутбуків і можливо, комп'ютерів. Поставтеся дуже серйозно до вибору видів шифрування даних і передачі сигналу. Краще використовувати маршрутизатор, який підтримує великий спектр каналів.
2
Підключіть маршрутизатор до мережі змінного струму. Увімкніть пристрій. З'єднайте з роз'ємами Ethernet (LAN) стаціонарні комп'ютери.
3
Підключіть до роз'єму Internet (WAN, DSL) мережевий кабель, наданий вам провайдером. Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора. Знайдіть у ній його первісний IP-адреса, логін і пароль, необхідні для доступу до меню налаштувань.
4
Введіть IP-адресу устаткування в адресний рядок браузера одного з комп'ютерів, підключених до маршрутизатора. Введіть логін і пароль.
5
На екрані відобразиться головна сторінка web-інтерфейсу налаштувань маршрутизатора. Відкрийте меню "Налаштування інтернету» (Internet Setup, WAN Settings). Змініть потрібні пункти для здійснення зв'язку з сервером, керуючись рекомендаціями вашого провайдера. Для спрощення процедури налаштування інших пристроїв включите функцію DHCP, якщо вона підтримується даною моделлю маршрутизатора.
6
Збережіть зміни в налаштуваннях і перейдіть до меню «Налаштування Wi-Fi» (Wi-Fi Configuration, Wireless Setup). Придумайте і введіть ім'я для вашої бездротової мережі. Задайте пароль. Із запропонованих варіантів виберіть протокол шифрування даних і тип радіосигналу.
7
Збережіть налаштування. Вимкніть Wi-Fi маршрутизатор від електромережі. Увімкніть пристрій. Повторіть процедуру входу в його web-інтерфейс. Переконайтеся в тому, що доступ в інтернет активний.
8
Увімкніть ноутбуки, активуйте пошук бездротових мереж. Виберіть вашу мережу і підключіться до неї.