Як поставити картридж в принтер.

Принтери можна часто побачити у користувачів персональних комп'ютерів. Варто особливо відзначити струменеві принтери, що відрізняються доступною ціною і при цьому зберігають можливість якісного друку, в тому числі і кольоровий. Підкуповує і їх універсальність: сучасні струменеві принтери здатні друкувати практично на будь-якому папері, включаючи обкладинки DVD-дисків. Так як обсяг картриджа у струменевих принтерів не дуже великий, часто виникає потреба купувати новий, після чого його необхідно вставити назад в принтер.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер;
  • - картридж.
Інструкція
1
Відкиньте кришку принтера. Як правило, під нею намальована докладна інструкція того, як вставляти картриджі в принтер. Пам'ятайте, що вартість картриджа може становити до 90% вартості принтера. Погодьтеся, дарма проробляти шлях з покупкою нового картриджа для того, щоб потім своїми необережними і непродуманими діями його зламати, зовсім не варто.
2
Отже, щоб вставити картриджі в принтер, першим ділом розпакуйте заводську упаковку. Витягніть картридж і акуратно зніміть захисну плівку з сопел. Після цього обережно протріть самі сопла м'якою ганчіркою, яка не залишає волокон. Протирати необхідно уздовж сопел.
3
Якщо кришка принтера відкинута, то тримачі для картриджів, як правило, автоматично виїжджають в центр пристрої, для зручності установки. Вставте черзі картриджі в принтер відповідно до інструкції, намальованої під кришкою. При цьому картриджі необхідно вставляти так, щоб в кінці чувся легкий щиглик, що сигналізує про те, що держатель зафіксував картридж. Після установки картриджів закрийте кришку принтера. Тримач з картриджа ми повернеться на вихідну позицію.
4
Тепер спробуйте роздрукувати кілька пробних сторінок для перевірки правильності установки. Якщо все нормально, то можете себе привітати - на цьому установка картриджів закінчена.
Корисна порада
Після установки картриджів бажано поєднати їх за допомогою спеціальної утиліти, яка поставляється разом з принтером. Якщо цього не зробити, то чорний і кольоровий картридж можуть друкувати не як одне ціле, а окремо. У процесі суміщення картриджів друкуються зразки тексту і графіки, в якому ви повинні вибрати той, на якому відсутня зсув між чорним і кольоровим текстом/графікою.