Як підключити комп'ютер до lcd-телевізора.

Певна категорія користувачів вважає за краще використовувати рідкокристалічні та плазмові телевізори замість звичних моніторів. Для втілення цієї ідеї необхідно врахувати кілька важливих нюансів.
Вам знадобиться
  • кабель передачі відеосигналу, перехідник.
Інструкція
1
По-перше, знайдіть відповідну пару роз'ємів в телевізорі і системному блоці. У сучасних плазмових і рідкокристалічних телевізорах присутні наступні типи роз'ємів в різних комбінаціях: HDMI, VGA, SCART і канали для підключення компонентних кабелів.
2
В відеоадаптерах комп'ютерів , як правило, присутні канали VGA, DVI і HDMI. Врахуйте, що пріоритетніше використовувати ті роз'єми, які передають цифровий сигнал. Це дозволить домогтися максимальної якості зображення. Можливо, для з'єднання деяких портів вам знадобляться перехідники, наприклад VGA-DVI або DVI-HDMI. З'єднайте вибрані порти в телевізорі і системному блоці.
3
Включіть обидва пристрої. Відкрийте меню налаштувань телевізора і вкажіть в якості основного джерела прийому сигналу потрібний порт.
4
Найімовірніше, після здійснення цих операцій на телевізорі вже буде відображатися робочий стіл комп'ютера. Можливо, вас влаштує поточний стан налаштувань. Якщо ви бажаєте використовувати одночасно і телевізор і монітор, відкрийте меню «Оформлення та персоналізація».
5
Перейдіть до налаштування зображення (дозволу екрану). Виберіть функцію «Розширити цей дисплей». При активації цього параметра ви зможете одночасно переглядати відео на екрані телевізора і запускати різні додатки на стандартному моніторі.
6
Якщо ви хочете відключити стандартний монітор, клікніть по зображенню, що символізує телевізор, і активуйте функцію «Зробити цей екран основним».
Зверніть увагу
Для передачі звуку використовуйте додатковий кабель (крім підключення HDMI-HDMI).
Корисна порада
Не всі відеоадаптери підтримують двоканальний режим роботи. У цьому зв'язку синхронна робота телевізора і монітора може бути неможлива. При підключенні системного блоку до телевізора не рекомендують використовувати більше одного перехідника.