Як переписати відео на комп'ютер.

Якщо є бажання увічнити відзнятий матеріал, то найпростіший спосіб - це переписати відео в комп'ютер і просто зберегти його на диску. В такому випадку у вас збережуться і приємні спогади, і можливість легко включити і знову насолодиться моментами радості від перегляду колись минулих днів. А сам процес запису відео на комп'ютер - це всього лише кілька простих дій і трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • - програма "Pinacle"
  • - відеокамера
  • - USB-кабель
Інструкція
1
Почнемо з того, що визначимося, з якого носія ви хочете переписати відео на комп'ютер. Якщо це буде цифрова відеокамера, то тут все дуже просто: знаходимо в коробці з під відеокамери (в якій на продавалася) диск з драйверами. Встановлюємо його на комп'ютер. Підключаємо камеру до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, чекаємо автозапуску нового устаткування, відкриває програму «Pinacle», шукаємо функцію «захоплення відео», активуємо її, тиснемо кнопку «запис», і самим останнім дією тиснемо кнопку «Відтворення».
2
При строгому дотриманні цих кроків ми запустимо процес запису відео на жорсткий диск комп'ютера. Правда, доведеться почекати, оскільки швидкість перепису дорівнює швидкості відтворення відео. Коли ж відзнятий матеріал закінчиться, не забудьте натиснути кнопку «Стоп». Після цієї дії з'явиться вікно, в якому буде пропозиція зберегти даний файл. Ви обираєте потрібні вам конфігурації (припустимо, зберігаємо наше відео в форматі * AVI), присвоюємо ім'я цього файлу, і вибираємо, де він буде збережений.
3
Після того, як файл буде збережений на жорсткому диску комп'ютера, його можна буде починати зберігати на DVD-диск. Як відомо, дані носії інформації мають місткість 4.7 Gb, однак цього може виявитися мало. Для таких випадку можна використовувати двошаровий DVD-диск, у якого місткість буде більш 9Gb. Це дуже зручно в тих випадках, коли відео багато важить, а розбивати його на декілька дисків немає бажання.