Як зняти приватний будинок.

Щоб зняти в оренду приватний будинок , можна звернутися в агентство нерухомості, де величезна база пропозицій від власників будинок ов або шукати будинок самостійно. При використанні послуг агентства, фахівці допоможуть оформити договір оренди - основний документ, в якому будуть вказані всі умови найму, оплати і термінів. Якщо зайнятися самостійним пошуком, оренда обійдеться трохи дешевше, але оформлення договору найму доведеться взяти на себе.
Вам знадобиться
  • - документи, що засвідчують особу орендодавця та орендаря;
  • - свідоцтво про власність на будинок (перевірити);
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Для самостійного пошуку використовуйте всі рекламні засоби. Ви можете самі дати оголошення в місцеву газету, розклеїти на рекламних стендах або оплатити рекламу в біжучому рядку місцевого телебачення, але в цьому випадку до вас буде звертатися 99% посередників і може бути 1% орендодавців. Тому цей варіант - практично одне і те ж, як якби ви відразу звернулися до посередників.
2
Перегляньте самі все рекламні оголошення, місцеві газети і телебачення. Зняти будинок безпосередньо від господаря дуже складно, тому що практично по всіх контактними телефонами відповідатимуть посередники. Відразу питайте, з ким ви розмовляєте і якщо у ваші плани не входить використання посередників, дзвоніть по іншому телефону і так до тих пір, поки ви не знайдете відповідний варіант у всіх відношеннях. Домовтеся про зустріч з господарем.
3
Перевірте всі документи на будинок та особисті документи орендодавця, бо нерідкі випадки, коли будинок здають шахраї по 30 раз за день. Якщо у вас ніщо не викликало підозр, оформляйте договір оренди.
4
У договорі вкажіть всі паспортні дані господаря житла і ваші реквізити, суму і терміни оплати, перерахуйте все майно, яке знаходиться в будинок е, поставте терміни і час відвідин господаря для отримання орендної плати та перевірки майна на предмет схоронності. Також обов'язково напишіть, яка відповідальність буде передбачена за дострокове розірвання договору, хто платитиме за світло, газ, телефон, воду і хто буде користуватися земельною ділянкою. Дуже часто здаючи будинок , орендодавці самостійно користуються своєю земельною ділянкою і проводять практично все літо на своєму городі, що не дуже-то зручно квартирантам. Тому ці моменти обговоріть заздалегідь.
5
Вказавши додаткові умови, які ви або ваш орендодавець порахуєте потрібними, скріпіть договір двосторонніми підписами і в'їжджайте в орендований будинок .