Як підняти шлунок.

Опущення шлунка або гастроптоз може трапитися внаслідок підняття важких речей, вагітності, різкого схуднення, видалення пухлин, нестачі білка. Супутньою причиною опущення шлунка є слабкі м'язи живота. Опустився шлунок тисне на кишечник, викликаючи гострий біль і негативно впливаючи на роботу шлунково-кишкового тракту. Лікарі можуть наполягати на оперативному втручанні, але якщо випадок не є запущеним, то підняти шлунок можна в домашніх умовах, виконуючи спеціальні вправи.
Вам знадобиться
  • Дошки, фанера, крем для масажу.
Інструкція
1
Підготуйте місце для виконання вправ для підняття шлунка. З дощок або фанери спорудіть похилу площину, щоб на неї можна було лягти так, щоб голова була на нижньому рівні, а ноги на верхньому.
2
Ляжте на спину, витягніть руки уздовж тулуба. Підніміть спочатку одну ногу, опустіть її і підійміть другу. Повторіть вправу кілька разів. Ноги повинні залишатися прямими.
3
Тепер зігніть ноги в колінах і піднімайте тільки таз. Руки, ноги і голова повинні залишатися без руху. Повторіть вправу стільки разів, скільки зможете.
4
Виконуйте наступну вправу, стежачи за своїм диханням: вдихніть, зігніть ногу в коліні і притягну її рукою до живота. Повертаючи ногу в початкове положення, видихніть. Повторіть те ж вправу з іншою ногою.
5
Тепер підніміть на 30-40 градусів обидві ноги на вдиху і плавно опустіть на видиху.
6
Зробіть вправу «Велосипед», тобто підніміть обидві ноги, зігніть їх трохи в колінах і робіть обертальні рухи вперед, імітуючи їзду на велосипеді.
7
Ще одна вправа з правильним диханням: видихніть і притягну зігнуті в колінах ноги до себе, після чого поверніть вправо. Поверніть ноги у вихідне положення. Вдихніть. Знову видихніть і притягну ноги до живота і поверніть їх вліво.
8
Потім притисніть обидві ноги до живота і залишайтеся в такому положенні декілька секунд, потім повільно опустіть ноги.
9
Виконуйте всі вправи по кілька разів, всі рухи повинні бути плавними.
10
Після виконання вправ зробіть собі масаж. Візьміть масло або жирний крем, змастіть трохи руки або живіт і починайте водити по животу долонею за годинниковою стрілкою.
11
Є ще одна вправа, яке можна виконувати сидячи. Сядьте на край дивана, зігніться так, щоб спина була «колесом», а живіт впав, як ніби ви дуже сильно сутулитесь. Праву руку стисніть в кулак, упріться їм в живіт в області лівого нижнього ребра і починайте повільно вдавлювати кулак під ліву реберну дугу, притримуючи і направляючи кулак, вхопившись лівою рукою за зап'ястя правої.
12
З кожним видихом все більше згинайтеся і глибше вдавлюйте кулак, поки не дотягнетеся до зміщеного шлунка. Коли дотягнетеся до ущільненої тканини - це шлунок - починайте рухати її кулаком вгору у напрямку до лівого плеча. Одночасно з цим ви повинні поступово распрямлять хребет і робити поворот вліво на 3-5 ° С. Піднімати шлунок ви повинні на видиху протягом 8 секунд, потім на вдиху утримувати його в піднятому стані протягом 10 секунд. Повторювати таку вправу можна від 3 до 6 разів. Закінчуйте вправу на вдиху.
Корисна порада
Для профілактики та підтримки результату займайтеся регулярно легкої фізкультурою, частіше гуляйте, зміцнюйте м'язи живота. Виключіть стрибання, бігання і підняття тяжестей.Пітайтесь 5 разів на день, дотримуйтеся режиму харчування, обмежуйте порції. Виключіть з раціону манну крупу, рис, какао і прянощі. Їжте більше овочів, фруктів, м'яса. Слідкуйте за тим, щоб у раціоні було достатньо білка. Це вкрай важливо для вашого шлунка.