Як долетіти до Бора-Бора. bora bora Як долетіти.

Розкішний тропічний острів Бора-Бора знаходиться в 240 кілометрах на північний захід від Таїті. Тому, щоб потрапити на нього, доведеться спочатку дістатися до аеропорту на моту (меленький острів). Фааа - це єдиний аеропорт, який належить Французької Полінезії і приймає авіарейси міжнародного порядку.
Інструкція
1
Отримайте дозвільну візу в посольстві Франції. Таїті є частиною Франції, проте шенгенська віза для в'їзду на заморські території цієї країни не підходить. Для безпроблемного отримання візи забронюйте готель у місті Папеете. Ваші документи будуть розглядатися і оформлятися не менше 10 робочих днів з моменту подання, оскільки посольство робить запит на Таїті.
2
Отримайте транзитну візу США, оскільки більш-менш доступний по грошах переліт можливий тільки через територію Сполучених Штатів. В Лос-Анджелесі літак, як правило, здійснює технічну посадку.
3
Отримайте транзитну європейську візу тієї країни, через яку буде лежати ваш маршрут. Швидше за все, це буде Німеччина чи Франція.
4
Якщо ви не москвич, купите квиток на літак, який здійснить рейс з вашого рідного міста до столиці.
5
Купіть квиток на один з міжнародних рейсів з Москви до міста Папеете. Вильоти виробляються 3 рази на тиждень - у п'ятницю, суботу та воскресенье.Туда літають багато авіакомпаній, наприклад, «Air France» (пересадка в Парижі). Якщо ви не зможете знайти відповідний варіант перельоту французької авіакомпанією, купите квиток на рейс «Аерофлоту» до Лос-Анджелеса і квиток авіакомпанії Таїті «Air Tahiti Nui» до Папеете.
6
Купіть квиток на на один з внутрішніх рейсів, який виконується за маршрутом Папеете - острів Бора-Бора. Такі рейси виконують дві місцеві авіакомпанії: Air Tahiti і Wan Air. Вартість такого перельоту становить Вартість перельоту становить від 255 євро на людину в обидві сторони.
Корисна порада
При перельоті з Папеете на острів Бора-Бора перекладіть все крихкі і цінні речі в сумку невеликого розміру, яку візьмете з собою в салон. Місцеві літачки дуже маленького розміру, вміщає не більше 62 осіб, а тому всю ручну поклажу доведеться здати в багаж. Переліт з Папеете на острів Бора-Бора займає 40 мінут.Самий економічний варіант перельоту з Москви до Таїті пропонує авіакомпанія Air France з маршрутом перельоту Москва-Париж-Лос Анжелес-Таїті. На цей переліт ви витратите більше доби.