Як перевірити психіку.

Психіка - це елемент, який пояснює механізм поведінки людини, її взаємодію з навколишнім світом. Адекватне психічний стан говорить про стійку і коректної на деякому проміжку часу психічної діяльності людини. Існують декілька методів діагностики психіки.
Інструкція
1
За допомогою спеціального обладнання зніміть психофізіологічні показники. До них відносяться частота пульсу та дихання, електроенцефалограма мозку, шкірно - гальванічна реакція. Розшифруйте дані самостійно, якщо ви володієте відповідними знаннями або зверніться за поясненнями до професійних психологів.
2
Пройдіть релаксаційно-активаційний тест. Він створений для того, щоб точно визначати стан психіки і особливо рівень напруженості виходячи з шкірно-гальванічних реакцій. Дослідження засноване наглядом за активністю потових залоз.
3
Попрацюйте з патохарактерологіческіх діагностичним опитувальником. Він включає в себе 25 наборів фраз, які різною мірою визначають ваше особисте ставлення до певних життєвих проблем (настрій, самопочуття, ставлення до батьків, сексуальні проблеми і так далі). Спочатку з кожного набору пронумерованих тверджень виберіть ті, які підходять вам і внесіть їх номери в реєстраційний лист. Потім з цих же наборів виберіть найбільш невідповідні варіанти. За результатами опитування самостійно або за допомогою фахівця визначте ступінь своїх емоційних і особистісних порушень, рівень прагнення до незалежності, схильність до алкоголізму і правопорушень, а також показник жіночності-мужності.
4
Пройдіть восьмицветовой тест Люшера он-лайн або повний варіант цього тесту, що складається з 73 колірних таблиць. Для цього згідно з інструкціями вибирайте найбільш приємні вам кольору із запропонованих. Тест дозволяє швидко і глибоко проаналізувати особистість.
5
Пройдіть тест Айзенка по самооцінці психічних станів. Проставте напроти кожного опису стану бали від 0 до 2 залежно від частоти, з якою ви спостерігаєте у себе конкретний стан. Потім підрахуйте суми балів у всіх групах питань і інтерпретуйте результат.