Як налаштувати інтернет-з'єднання в комп'ютері.

Інтернет- з'єднання має в своєму будинку майже кожна людина. Налаштувати дане з'єднання на вашому персональному комп'ютері можна самостійно, без допомоги професійного програміста та інженера.
Інструкція
1
Для початку варто визначитися, який спосіб підключення до інтернету ви виберете. Можна підключити персональний комп'ютер до всесвітньої павутини за допомогою високошвидкісного з'єднання через виділену лінію. Це найоптимальніший варіант в даний час.
2
Якщо у вас в будинку є точка доступу виділеній лінії, то укладіть договір з постачальником послуги інтернет.
3
Підключіть мережеву карту до материнської плати вашого персонального комп'ютера. Скачайте і встановіть оновлені драйвери для неї. Виконайте перезавантаження операційної системи, щоб всі оновлення вступили в силу.
4
Підключіть до мережевої карти оптоволоконний кабель. Зайдіть в «Панель управління» - «Мережеві підключення» і виберіть пункт, що дозволяє налаштувати високошвидкісне підключення на вашому комп'ютері . Введіть логін і пароль, які вказані у вашому договорі з інтернет-постачальником. Натисніть «ОК» і можете підключатися до інтернету.
5
Також можна підключити високошвидкісне з'єднання на ваш персональний комп'ютер за допомогою телефонної лінії. Якщо ваш оператор зв'язку має серверами високошвидкісного підключення, то укладіть з ним додатковий договір на послуги інтернету.
6
Купуйте модем, спліттер і необхідний метраж оптоволоконного кабелю. Підключіть до телефонної лінії спліттер. Також до нього підключіть домашній телефон і кабель, який буде з'єднаний з комп'ютером. Прокладіть кабель так, щоб уникнути його механічних пошкоджень. Далі, як описано в кроці 4, налаштуйте з'єднання з інтернетом.
7
Встановити інтернет- з'єднання на ваш комп'ютер можна за допомогою USB-модема, який надають оператори мобільного зв'язку, наприклад, Мегафон, МТС і Білайн. Купуйте USB-модем і сім-карту зі спеціальним тарифом. Вставте модем в USB-порт вашого ПК. Буде автоматично встановлено необхідне програмне забезпечення. На робочому столі з'явиться ярлик з даним видом з'єднання. Клацніть по цьому ярлику і натисніть кнопку «Підключитися».
Корисна порада
Якщо у вас не виходить встановити з'єднання з інтернетом, то вимкніть визначник номера у стаціонарного комп'ютера.