Як з'єднати два avi файлу.

З'єднання відеофайлів, в широкому сенсі цього слова, іменується монтажем. Тому навіть для такого простого склеювання двох фрагментів відеозапису доведеться вдатися до використання програм для відеомонтажу, наприклад Pinnacle Studio.
Вам знадобиться
  • програма Pinacle Studio.
Інструкція
1
З'єднання двох avi-файлів можна зробити за допомогою величезної кількості програм для відеомонтажу, як платних, так і безкоштовних. Однак найбільш оптимальною програмою для простого монтажу є додаток Pinnacle Studio, яка призначена для нелінійного монтажу. Дана програма є платною, але за функціями та інтуїтивному інтерфейсу їй навряд чи знайдуться безкоштовні аналоги. Встановіть програму Pinnacle Studio на свій комп'ютер і активуйте її за допомогою ліцензійного ключа. Після цього запустіть програму.
2
Після запуску програми відкрийте режим відеомонтажу, натиснувши кнопку з піктограмою у вигляді відеокамери. У верхній частині вікна програми відкриється якась подоба файлового менеджера, за допомогою якого вкажіть програмі шлях до необхідному avi-файлу. Потім відкрийте його подвійним клацанням миші. Після цього у верхній частині вікна програми з'явиться розкадровка відео файлу . Виділіть всі кадри і перетягніть їх на монтажну стрічку, розташовану в нижній частині вікна Pinnacle Studio. Потім таким же чином відкрийте другий відеофайл, який необхідно з'єднати з першим. Виділивши всю його розкадрування, аналогічним чином перенесіть її на монтажну стрічку.
3
Після з'єднання двох відеофайлів на монтажній стрічці збережіть проект Pinnacle Studio. Для цього використовуйте поєднання клавіш Ctrl + S або послідовність команд "Файл" -> "Зберегти як ...". Після збереження натисніть на кнопку "Виведення фільму", розташовану в лівій верхній частині вікна. В налаштуваннях виведення фільму виберіть кінцеву папку для збереження, а також формат майбутнього файлу - avi. Після процедури створення фільму в зазначеній вами папці розташовуватиметься відеофайл, створений з двох avi-файлів.