Як виростити пассифлору.

Пассифлора - це ліана, яка має одеревів стебло. Листя у даної рослини великі, пальчатораздельние, з цільними краями. У ліани є вусики, за допомогою яких вона може чіплятися і підійматися по опорі. Виростити пассифлору неважко, проте потрібно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Практично кожен вид пассифлор любить світло. Дане рослина воліє рости на вікнах, які виходять на південну, східну і західну сторону. Їх можна вирощувати на вікнах, де є деяке затінення. Для росту це великого значення не гратиме. Це може позначитися тільки на цвітіння. Воно буде менш активним. Обов'язково потрібно підтримувати температурний режим. Рослина любить високу температуру. Якщо ви вирішили залишити пассифлору в жаркий день в кімнаті, обов'язково забезпечте їй приплив повітря. Рослина не повинно знаходитися під дією протягів. В іншому випадку воно може скинути листя.
2
Подбайте про хороше освітлення. Якщо пасифлора знаходиться на південному вікні, вона буде покриватися квітами і бутонами. Однак у спекотні дні все-таки потрібно зробити деяке затінення. Якщо квітка росте на північному вікні, цвітіння буде мізерним. Найкраще розташувати квітку на східному або західному вікні, де немає затінення деревами. Пасифлора відрізняється своєю невибагливістю, головна умова - хороша освітленість.
3
Особливу увагу необхідно приділити температурі. Для рослини найкраще підходь температура від 18 до 24 ° С. Якщо приміщення занадто тепле, листя будуть жовтіти і сохнути. Також не буде багато бутонів і квітів. Восени пассифлору необхідно більш прохолодне приміщення, в якому температура від 13 до 16 ° С. Якщо ж немає можливості розташувати пассифлору в прохолодному місці, найкраще вирощувати її як однорічна рослина. Пасифлора, яка довгий час перебуває в теплому приміщенні з опалювальною системою, може облисіти, втратити листя і навіть загинути. Дане рослина може легко перенести температуру близько 0 ° С.
4
Рослина потрібно регулярність обприскувати навесні і влітку. Робити це потрібно в тих випадках, коли на нього потрапляють сонячні промені. Взимку потрібно здійснювати обприскування вкрай рідко. Якщо ж в приміщенні взимку висока температура і сухе повітря, обприскування повинно проводитися цілий рік.