Як прибрати лиск з одягу.

Усі знають, що будь охайно одягнений чоловік справляє гарне враження на оточуючих. Однією з головних домашніх турбот є вміст гардероба в чистоті і порядку. Правильне і дбайливе ставлення до одягу здатне збільшити термін її життя. Досить дотримуватися легкі правила догляду за одягом, які вказуються на етикетках одягу і пам'ятати маленькі хитрощі, які здатні впоратися з невеликими неприємностями, такими як забруднення або дрібні ушкодження.
Інструкція
1
Від шкарпетки одяг іноді лисніє на манжетах, ліктях, комірі. Цей блиск можна видалити за допомогою щіточки, змоченою у розчині води та оцту у відношенні 1: 3.
2
залисніли темний комір рекомендується протирати зрізом сирої картоплі, потім почистити щіточкою. Також з темною одягу блиск можна прибрати, протерши грубою тканиною, попередньо змоченою у розчині нашатирю і завареного кави (1: 3).
3
Залоснившиеся речі можна привести в порядок: - потримавши забруднені місця над парою. Для цього підігрійте воду в чайнику або каструльці; - пропрасувавши через вологу марлечку праскою з парою; - протерши блискучі місця змоченою в чаї марлею; - протерши дрібною сіллю; - протерши марлею, змоченою в розбавленому розчині нашатирного спирту, а потім змив водою; - змішавши сіль, нашатир і воду (1: 1: 2) - протріть забруднені місця щіточкою, змийте водою.
4
Від блискучих слідів праски можна позбутися за допомогою мила. Візьміть маленький шматочок марлі, намочіть і намильте її. Приберіть надлишки води і мила, вичавивши марлю. Потім акуратно через неї пропрасуйте зіпсовану річ. Якщо лиск не зникне повністю, змочіть марлю водним розчином оцту і знову повторіть процедуру.
5
Від слідів праски також можна позбутися за допомогою пемзи. Цей метод не дозволить повністю прибрати блиск, але більш пристойний вигляд улюбленої одязі повернути вийде. Візьміть пемзу і дуже ретельно протріть нею лискуче місце на виробі.
6
Деякі господині при прасування лискучою одягу використовують газету. Але робити це необхідно дуже акуратно, так як є можливість залишити сліди друкарської фарби на виробі.
7
Щоб у майбутньому уникнути псування речей, гладьте їх тільки з виворітного боку. Якщо ж негарний блиск все-таки з'явився, в пульверизатор праски додайте розчин води з оцтом. Потім при включеній функції відпарювання продовжите прасування. Завдяки цим діям, одяг буде врятована.