Як зробити об'ємні кучері.

Багато дівчат з прямим волоссям заздрять власницям красивих кучериків і завитків, гідно не оцінюючи свій подарунок природи. Але у прямого волосся є, як мінімум, одну перевагу: набагато важче випрямити кучеряве волосся, ніж накрутити прямі. Перетворити пряме волосся можна за допомогою декількох способів, отримавши при цьому найрізноманітніші розміри кучериків.
Інструкція
1
За допомогою першого способу можна створити легку недбалість. Такий метод підійде для короткого волосся. Для цього вам знадобиться гель, мус або крем для об'єму, віск. Нанесіть мус і гель на вологе волосся. Потім хаотично, в довільному порядку підніміть прядки вгору, злегка натягніть, струсіть і феном просушуйте їх у самих коренів. Злегка вологе волосся відведіть за допомогою гребінця вгору і збризніть лаком. Потім знову хаотично, різкими рухами висушіть волосся феном. Щоб додати пасмам блиску, на сухе волосся нанесіть трохи воску. Ефект мокрого волосся допоможе додати вашому вигляду сексуальності. Щоб його отримати, використовуйте спеціальний гель з відповідною позначкою.
2
Другий спосіб призначений для створення дрібних кучерів. Вам буде потрібно мус (гель) і насадка дифузор. На волосся нанесіть мус або гель і пам'ятайте їх по всій довжині. Потім просушіть феном у самих коренів, при цьому голову нахиливши вниз. Потім зберіть волосся в дифузор і сушіть гарячим, але не дуже сильним потоком повітря, притиснувши дифузор до голови. Використовуйте тільки мус або гель з позначкою «для легкої фіксації».
3
Третій метод допоможе вам добитися дрібних і об'ємних кучерів. З інструментів вам знадобляться папільйотки і мус (гель). За допомогою папільоток зробити чарівні кучері можна навіть вранці перед роботою. Для цього вимийте голову за годину до виходу, нанести мус або гель і практично повністю висушіть волосся. Розділіть їх на пасма і накрутіть на папільйотки. Спочатку кінці волосся, а потім і всю пасмо. Чим тонше папільйотки ви використовуєте, тим сильніше локон зав'ється. Висушіть до кінця волосся феном і через годину зніміть папільйотки, не витягуючи при цьому локони. Пальцями розділіть волосся. Змоделюйте зачіску без допомоги гребінця. Обсяг можна додати за допомогою фена, потім відразу закріпіть волосся лаком із середньою фіксацією. Якщо хочете підсилити ефект локонів, перед накручування на папільйотки перекрутите кожне пасмо навколо своєї осі.