Як налаштувати сервер adsl.

Часом виникають ситуації, в яких потрібно налаштувати один з комп'ютерів локальної мережі таким чином, щоб він виконував функції сервера . В даному випадку абсолютно не важливий канал з'єднання з інтернетом.
Вам знадобиться
  • ADSL-модем, мережевий концентратор.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету по ADSL-каналу, спочатку налаштуйте модем. Встановіть цей пристрій в квартирі, підключіть його до електромережі. З'єднайте модем з телефонною лінією через спліттер.
2
З'єднайте модем з мережним адаптером комп'ютера, використовуючи мережевий кабель. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань ADSL-модему і налаштуйте підключення до інтернету.
3
Підключіть другу мережеву карту даного комп'ютера до мережного концентратора. Інші комп'ютери також з'єднайте з концентратором.
4
Відкрийте настройки мережевого підключення на головному комп'ютері, підключеному до модему. Відкрийте властивості протоколу TCP/IPv4. Виберіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса».
5
Задайте даним мережного адаптера статичний IP-адресу 132.132.132.1.
6
Відкрийте аналогічне меню налаштувань на будь-якому іншому комп'ютері. Враховуючи значення IP-адреси комп'ютера- сервера , введіть наступні параметри: - IP-адреса 132.132.132.2- Основний шлюз 132.132.132.1- DNS-сервер 132.132.132.1- Маску підмережі залиште стандартної.
7
Налаштуйте інші комп'ютери аналогічним чином. Щоразу міняйте останню цифру IP-адреси.
8
Поверніться до налаштувань першого комп'ютера. Відкрийте список мережевих підключень. Перейдіть до властивостей з'єднання з інтернетом. Відкрийте меню «Доступ». Дозвольте використовувати це підключення до інтернету всім комп'ютерам локальної мережі, утвореної мережевим концентратором.
9
перепідключитися до інтернету. Переконайтеся в наявності доступу до всесвітньої павутини у решти комп'ютерів.
Корисна порада
При створенні великих локальних мереж краще використовувати маршрутизатор, бо комп'ютер-сервер може не витримати великого навантаження. Або ж канал може розподілятися нерівномірно, в результаті чого деякі комп'ютери отримають високу швидкість з'єднання, а решта - занадто низьку.