Як відкрити магазин госптоварів.

Відкриття власного господарського магазина - це один з найбільш очевидних способів почати свій бізнес. Основа ідеї проста: ви купуєте товар за оптовою ціною, а пропонуєте купити за більш високою. У роздрібній торгівлі конкуренція висока, і тому, щоб домогтися успіху, потрібно запропонувати споживачеві необхідний товар за хорошою ціною і з хорошим обслуговуванням.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця або ТОВ. Щоб почати працювати, вам необхідно отримати дозвільні документи від органів державного пожежного нагляду та Росспоживнагляду. Також не забудьте зареєструвати в податковій контрольно-касову машину.
2
Місце розташування магазина - це основний елемент успіху. Найбільшою статтею витрат є орендна плата. Тому приміщення вибирайте з розумом. Магазин можна відкрити, знявши приміщення на жвавій вулиці в діловому або спальному районі, або в торговому центрі. Вибирайте приміщення для майбутнього магазина , виходячи з «ціни» одного покупця.
3
Придбайте необхідне торгове обладнання - прилавки, стелажі, вітрини, шафи. При облаштуванні торгового залу пам'ятайте про загальний дизайнерському враженні. Не забувайте, що відвідувачам має подобатися перебувати у вашому магазині. В красивий і добре обставлений магазин люди захочуть повернутися.
4
Укладіть договори на поставку товару. При пошуку постачальників вибирайте фірми з хорошою репутацією, здатні запропонувати вам якісний товар за прийнятною ціною. Вибирайте партнерів для тривалих торгових відносин, у майбутньому це принесе вам більш вигідні умови співпраці.
5
Товар необхідно розташовувати за принципом зручності для відвідувача і в той же час для найбільшої збереження. При відкритті свого магазина , вивчите основи мерчендайзингу. Використовуйте знання психології споживача для отримання найбільшого доходу. Продумайте, як можна розмістити цінники, щоб вони привернули увагу покупців. Щоб привабити відвідувачів використовуйте всі можливі способи. Увімкніть відповідну музику, грамотно встановіть освітлення, навіть запах грає свою роль.
6
При відкритті магазина вам будуть потрібні висококваліфіковані продавці. На перший час доручіть роботу з підбору персоналу кадровому агентству. Це вбереже вас від помилок і допоможе заощадити час.