Як відкрити свій кіоск з продажу.

Є безліч способів відкрити свій бізнес, не маючи в кишені багато грошей. Одним з них є відкриття кіоску . Цією ідеєю загоряються багато підприємців. Адже це маловитратний і досить рентабельний бізнес, здатний приносити своєму власникові непоганий дохід при порівняно невеликих фінансових вкладеннях.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в податковому органі за місцем реєстрації як індивідуального підприємця. І відразу подайте заяву про переведення на спрощену систему оподаткування. Зробити це можна самостійно або скориставшись допомогою організацій, які надають подібні послуги.
2
Отримайте дозвільні документи на установку ларька. Їх можна отримати в муніципалітеті міста відповідно до чинного законодавства. В маленьких містах ця процедура проходить досить швидко і без ускладнень, а ось у великих, щоб отримати дозвіл, необхідно взяти участь у тендері. Тендер вважається таким, що відбувся, якщо в ньому взяли участь кілька бізнесменів як претендентів на одне місце. Цю перешкоду можна подолати, якщо подати відразу 2 заявки: одну від свого імені, а іншу, наприклад, від імені вашого друга. Також необхідно отримати дозвіл в управлінні архітектури та містобудування. Після видачі цього документа його необхідно узгодити з міським управлінням торгівлею.
3
Далі можна почати встановлювати кіоск. Після установки ларька необхідно узгодити ряд документів з санепідемстанцією і пожежними.
4
Щоб відкрити ваш кіоск нормально функціонування і приносив вам прибуток, необхідно придбати наступне обладнання для торгівлі: - природно, сам кіоск; - холодильна вітрина для напоїв; - стелажі, щоб розміщувати товар; - ваги; - контрольно-касова машина ; - стіл і стілець для продавца.Когда закупите обладнання, можна починати працювати.
5
Експерти, проаналізувавши роботу діючих ларьків, встановили термін окупності цих проектів на рівні від двох до шести місяців. Майбутній дохід в більшій мірі залежить від місця розташування кіоску , типу реалізованого товару, графіка роботи і т.д.