Як сісти в перший раз за кермо.

Перший раз за кермом - це дуже відповідальний і важливий момент в біографії більшості людей. Не дарма побутує такий афоризм: «Я не боягуз, але я боюся». Начебто немає нічого страшного, але коліна зрадницьки тремтять, руки не слухаються, а спина змокла так, ніби ви тягали центнер картоплі!
Інструкція
1
Для початку зберіться з думками, згадайте все, чому вас учили в автошколі. Якщо ви знаєте всі правила, знаки і розмітку, то вам буде не складно. Побільше впевненості та рішучості. Не бійтеся інших учасників руху, вони вас теж бояться. Якщо поруч з вами сидить інструктор або грамотний водій зі стажем, він завжди зможе поправити і пояснити вам помилки. Але якщо ви сідаєте за кермо перший раз поодинці, то будьте обережні, не нервуйте і не бійтеся. Це буде відволікати від водіння.
2
Обов'язково наклейте на машину знак учня. На даний момент це жовтий квадрат з чорним знаком оклику. Букву «У» краще не використовувати, оскільки вона передбачає наявність в автомобілі другого комплекту педалей для інструктора.
3
Перш ніж куди-небудь їхати, визначте маршрут: по карті або поцікавтеся у знайомих водіїв. Це потім, коли ви будете асом, ви будете їздити в незнайомі місця, не подивившись на карту. А спочатку краще прокласти приблизний маршрут в голові. Визначте собі місця, куди ви хочете заїхати: заправка, магазин або робота.
4
Взагалі, для першого разу найбільше підійде великий майданчик, на якій ви можете практикуватися в їзді. Для зручності можна розставити палки або пляшки, які вам буде добре помітно. Попрактикуйте вправи, які ви проходили (або не проходили) в автошколі: змійка, паралельна парковка, заїзд в бокс і т.д.
5
Отже, автомобіль готовий, маршрут прокладений. Перш ніж рушати, відрегулюйте всі дзеркала, перевірте фари і габарити. Рухатися найкраще в правому ряду зі швидкістю не більше 30-40 км/ч. Так ви не будете створювати перешкоду іншим учасникам руху, і вам буде спокійніше.
Зверніть увагу
Не потрібно соромитися того, що ви учень. Будьте впевнені в собі. Водіями не народжуються, а стають. Все колись були учнями, колись перший раз сиділи за кермом і прекрасно розуміють ваш страх і невмілі руху.
Корисна порада
Для першого разу краще всього вибирати час, коли на дорогах найменше машин.