Як визначити вагу собаки.

Якщо господаря турбує стан його собаки , то він повинен контролювати вагу свого вихованця. Це потрібно іноді для того, щоб розрахувати дозу вводиться лікарського препарату і, наприклад, щоб дізнатися, чи є «фігура» його улюбленця стандартом породи або це результат відсутності обмежень в їжі. У разі фарс-мажорних обставин господар не завжди буде мати можливість вз вагу ить свою собаку, тому вагу повинен бути з вагу тен заздалегідь.
Інструкція
1
Виробники вже подбали про любителів собак, вони виробляють спеціальні вагу и, які можна придбати у віртуальних магазинах через інтернет. Їх дизайн, конструктивні особливості та вартість варіюються залежно від породи, а, значить, і величини собаки . Чим більше пес, ті дорожче буде і вимірювальний інструмент. Ціни коливаються від 3,5 до 4,5 тисяч рублів. Але така покупка не дуже практична, оскільки зважувати собаку часто не потрібно, тому господарі зазвичай обходяться підручними засобами.
2
Невелику собачку, яка поміщається в господарській сумці, вз вагу ьте прямо в ній за допомогою безміна. Вага сумки визначте потім, вз вагу верб її окремо. Різниця між вагу ом собаки , що сидить в сумці і самої сумки, і буде показувати вагу вашого улюбленця.
3
Підійдуть для цього і звичайні підлогові вагу и, які стоять будинки у багатьох. Природно, що точність визначення вагу а собаки буде дорівнює похибки вагу ів. Для найбільш точних з них вона становить плюс-мінус 50 грам. Пса вагу ом від 5 до 25 кг вз вагу ьте, взявши його на руки, потім вз вагу ьтесь самі і визначте різницю між вимірами.
4
Собак великих порід, чий вагу може досягати 60 кг, таким способом не вз вагу бач - максимально допустимий вагу домашніх підлогових вагу ов - 120-140 кг. Вага господаря з твариною на руках може перевищити цю норму. Такого богатиря можна вз вагу ить у ветеринарній поліклініці, зазвичай спеціальні вагу и для таких великих собак там є. Якщо у вашому містечку у ветеринарів-приватників їх немає, то можна звернутися з проханням в овочевий магазин, де є підлогові вагу и для зважування картоплі та інших овочів, упакованих в мішки.
5
Є вагу и, зручні для зважування собак, на залізничних вокзалах і в аеропортах, де з їх допомогою пасажири визначають, чи не перевищив їх багаж максимально допустимий ліміт. Навряд чи хтось відмовить вашому «малюку» в такої можливості проконтролювати свій вагу, тим більше що ви поставите його на розстелену газетку, щоб уникнути зауважень.
Корисна порада
Для визначення більш точної ваги собаки зважуйте її перед тим, як прийде час годування і після того, як вона спорожнити кишечник і сечовий міхур.