Як змінити вигляд папки.

Якщо на робочому столі вашого комп'ютера все банально і вже не радує погляд - треба щось міняти. Можна змінити заставку, можна змінити картинку самого робочого столу, а можна змінити вид папки. Причому не однієї, а одразу декількох або навіть всіх. Тоді постійна новизна і барвисте оформлення робочого столу піднімуть настрій не лише на роботі, але і в домашній обстановці. А змінити вид папки можна бувально в кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • Пошаговое слідування інтструкціі
  • Терпіння
  • Увага
Інструкція
1
Першою дією необхідно викликати контекстне меню. Для цього потрібно навести курсор миші на обрану папку, і натиснути правою кнопкою миші. У контекстному меню шукаємо пункт «Властивості». Зазвичай він розташовується в самому низу списку.
2
Активуємо даний фрагмент викликаного меню. Перед нами постає вікно, в якому відображені всі дані про цю папці: коли вона була створена, скільки в ній міститься інформації, скільки файлів та інше. Це нам поки не треба. Вгорі вікна є «шапка з вкладками»: загальні, доступ, попередні версії, настройки, безпека. Вибираємо вкладку «Настройки». Спускаємося поглядом приблизно до середини вікна. Там розташовується підпункт, який відповідає за зовнішній вигляд папки. Поруч із самим зображенням папки в цьому меню знаходиться клавіша «змінити значок».
3
Натискаємо на цю клавішу. Відкривається ще одне вікно, в якому надані різні варіації зображень. Можна вибрати будь-яку, яка сподобається. Кликнемо на вподобану картинку, виділивши її. Тиснемо кнопку «ОК». Вид папки змінений.
4
Отже, збираємо весь шлях воєдино: наводимо курсор на папку, викликаємо контекстне меню, пункт "властивості", вкладка «настройки», кнопка «змінити значок», вибираємо вподобану картинку, тиснемо «ОК». Вид папки змінений.
Корисна порада
Разом з зовнішнім виглядом можна так само змінити і назву папки. Але це вже на ваш розсуд.