Як навчити водити.

Навчання водінню - досить складний процес як для учня, так і для його наставника. Однак, існує ряд правил, дотримання яких допоможе освоїти науку водіння з найменшими зусиллями.
Інструкція
1
Розбийте процес навчання на кілька секцій і добийтеся того, щоб учень концентрувався і домагався результату на кожній окремо взятій секції. Пам'ятайте, що ви повинні стати для свого підопічного другим пілотом, повинні бачити дорогу з пасажирського сидіння. Тому для початку спробуйте поїздити з досвідченим водієм і, сидячи поруч з ним, намагайтеся навчитися бачити дорогу так само, як і на місці водія.
2
Будьте гранично уважним і зібраним, вказуйте учневі на його помилки, але не сваріть його сильно за них. Намагайтеся донести до підопічного всю інформацію, яку вважаєте потрібною. Ретельно розплануйте весь процес навчання. При першому знайомстві з автомобілем відрегулюйте сидіння і дзеркала так, щоб вашому учневі було не тільки комфортно сидіти, але і був хороший огляд дороги. При необхідності встановіть додаткові дзеркала заднього виду.
3
Почніть навчання за містом, де мало автомобілів і рівна пряма дорога. Якщо такої можливості немає, то підійде і майданчик. Тривалість занять розплануйте по зростанню. Спочатку познайомте учня з призначенням педалей, коробки передач і необхідних йому кнопок і пристроїв. Навчіть учня синхронно працювати з коробкою передач і зчепленням. Спочатку він повинен спробувати це при заглушеному двигуні, а потім в русі по дорозі.
4
Чи не випускайте свого підопічного на вулиці міста, по яких проходять жваві транспортні потоки до тих пір, доки не будете впевнені в тому, що він готовий до цього і добре володіє автомобілем. Влаштуйте йому міні-іспит, щоб переконатися в його готовності. При русі в місті намагайтеся привчити його триматися правої смуги і не створювати перешкод іншим транспортним засобам. Пам'ятайте, що в даній ситуації ви відповідаєте не лише за своє життя.