Як грати удвох на одному комп'ютері. need for speed на одному комп'ютері удвох.

Одним з головних розваг дитинства у сучасних молодих людей була гра в «Денді». Збираючись дружними компаніями, хлопці могли годинами бігати по віртуальним рівням і вбивати монстрів, отримуючи море задоволення. На жаль, у сьогоднішніх дітей з цим йде все трохи складніше.
Інструкція
1
Придбайте геймпад. В народі він називається "джойстик", але така назва в корені невірно - в магазинах "джойстиком" називається прилад, що імітує штурвал літака. Геймпад найкраще купувати моделі Xbox360, бо монополістом на ринку РС продукції є Microsoft, і, купивши продукт іншої сумісності, ви будете згодом відчувати серйозні незручності. Це може бути як проста інверція управління, так і повне неприйняття грою девайса.
2
Шукайте позначку Hot-seat. Дослівно це можна перевести як «гаряче сидіння», і дана відмітка є міжнародним стандартом позначення ігор, в які можна грати на одному комп'ютері . Така можливість присутня далеко не скрізь - лише дуже невелика частина ігор підтримує цей режим. Як правило це залежить від особливостей геймплея.
3
Грати удвох можна в скролери. Це жанр ігор, що припускає вид збоку: чоловічки переміщуються зліва направо по екрану, перестрибують через перешкоди, вбиваючи монстрів. Більшість ігор для денді і Sega були виконані саме в цьому жанрі. З портірованних на РС хітів можна відзначити кілька частин гри Metal Slug.
4
Покрокові стратегії майже завжди володіють hot-seat режимом. Фактично, такі ігри полягають у тому, щоб відбудовувати королівство, завойовувати сусідів і добиватися світового могутності. Таки чином, грі вдвох нічого не заважає: ходи відбуваються як в шахах, по черзі, поділ екрану не потрібно. Найлегендарнішим прикладом цього жанру ігор є Heroes of Might and Magic, в яких така можливість була передбачена з найперших частин.
5
Деякі гоночні ігри дозволяють грати удвох. В такому випадку вам належить поділити екран на дві частини (зазвичай - верхню і нижню, хоча можливий варіант ліва-права) і спостерігати кожному гравцеві за своєю половиною. Одним з найкрупніших проектів такого роду був Blur. (Зверніть увагу, що сучасні частини серіалу Need for Speed такої можливості не мають).
6
Якщо ви ще застали часи 8-ти бітних приставок, то відмінним варіантом стане емулятор денді. Скачавши на комп'ютер невеликий архів з назвою на кшталт «Емулятор денді і 1500 ігор для нього» з будь-якого торрент-трекера, ви забезпечите себе більшістю стародавніх іграшок, в які зможете грати з одним. Всередині архіву вас напевно чекає інструкція по роботі з додатком.
Зверніть увагу
Емулятори також існують для Sega і PlayStation 1 і 2.