Як випрати замшеве куртку. Як привести в вид замшеве куртку.

Замша завжди завжди актуальна. Вироби з цього матеріалу вважаються еталоном витонченості і гарного смаку. Однак замшева одяг вимагає своєчасного і грамотного догляду.
Інструкція
1
Якщо у вас забруднилася замшева куртка, то її потрібно випрати. Однак в даному випадку термін "випрати" не сприймайте в буквальному сенсі. Адже вироби з замші вологу вбирають в себе як губка, тому воду потрібно використовувати в мінімальних кількостях. Інакше матеріал набрякне і витягнеться. Після повного висихання є ймовірність, що ворсистий шар затвердіє і скачається.
2
Для того щоб почистити і освіжити замшеве куртку спробуйте скористатися наступним нехитрим рецептом. Приготуйте розчин, що складається з половини чайної ложки 10% нашатирного спирту і такої ж кількості знежиреного молока. Замість спирту можете використовувати кальциновану соду. Змочіть в розчині ватний тампон. Протріть їм забруднені ділянки.
3
Якщо замшеве курточка отримала сильні забруднення, то спробуйте її відчистити мильним розчином. Для його приготування використовуйте м'який шампунь або дитяче мило. Уважно стежте за тим, щоб замша сильно не намокла.
4
Якщо на куртці з'явилися залисніли місця, то позбутися від них ви зможете за допомогою молока і кальцинованої соди. Для цього розчиніть чайну ложку соди в склянці молока. Змочіть розчином м'яку щітку і акуратно почистіть їм пляма. Після повного висихання вироби потріть це місце сухою щіткою. Якщо ваша куртка коричневого кольору, то для її чистки спробуйте використати кавову гущу.
5
Якщо ваша курточка із замші отримала невелике забруднення, то допомогти вам може спеціальна щітка для чищення замші. Можете так само спробувати використовувати щітки для чищення велюру або нубуку. Адже з ними замша дуже схожа за властивостями. Такі пристосування прекрасно видаляють пил і бруд, не мнучи ворс. Якщо у вас немає щітки, а виріб потрібно терміново почистити, то спробуйте це зробити звичайною наждачним папером.
Корисна порада
Замша - ніжний матеріал, який легко зіпсувати. А значить при носінні потрібно бути вкрай уважними і акуратними. Адже після чистки зовнішній вигляд виробу може сильно зіпсуватися.