Як зробити стінгазету про свою дитину. зробити стінгазету про те Як провів літо.

Іноді бувають ситуації, що привітати свою дитину з якимось значущою подією (закінчення дитячого саду, похід в перший клас, день народження або навіть призове місце на конкурсі читців) батькам хочеться якось незвично: так, щоб і чаду було цікаво, і самим цей день запам'ятався. Стінгазета про своє дитині - ось хороше рішення питання.
Вам знадобиться
  • - аркуш ватману,
  • - простий графітовий олівець,
  • - фломастери,
  • - фарби (гуаш),
  • - пензлики для малювання,
  • - кілька фотографій своєї дитини і вас - батьків.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, до якої події буде приурочений випуск виший стінгазети: день народження дитини, досягнення нею певного значимого для нього самого і вас результату (звітний концерт у музичній школі, перемога на математичній олімпіаді) або якесь інше подія .
2
Придумайте нестандартне і веселу назву для газети. Якщо вона, наприклад, присвячена перемозі дитини в математичному змаганні школярів, то назва кшталт «Наш Димка - Піфагор» буде цілком доречним і забавним. Яскраво і барвисто зобразите назва на аркуші ватману. Можна навіть наклеїти вирізані з кольорового паперу літери у вигляді великої веселки-дуги або зібрати їх на ниточку і підвісити за куточки ватману зразок гойдалок.
3
Вирішіть те, яким чином ви хочете розмістити основну інформацію про свій дитині на аркуші газети. Це може бути велике дерево з розлогими гілками, на кожній з яких розташовуватимуться відомості про той чи інший етап життя вашого нащадка. Або можна зробити стінгазету у вигляді величезної покрокової настінної ігри-ходилки з переставляються фішками-кнопками й великим кубиком, при цьому кожен значущий життєвий епізод у житті дитини буде позначений відповідними картинками. Також можна просто розділити газету на кілька частин і внести з них з урахуванням хронології всі ті події, про які хотілося б розповісти.
4
Виріжте і наклейте фотографії дитини в хронологічному порядку: народження (можна оформити у вигляді вилупилося з яйця курча з веселою мордочкою вашого малюка, або акуратно вклеїти фото немовляти в вирізане з журналу зображення вилка капусти), перші кроки (додайте до фото дитини величезні червоні чоботи і вуса - вийде кумедний Кіт у чоботях), перший самостійний обід (домалює величезну ложку і зробіть веселу напис), перший день в дитячому саду, перший похід до школи і, нарешті, фото вашої дитини в обстановці, якої і був присвячений випуск газети (наприклад, звітний концерт у музичній школі).
5
Кожне фото постачите веселим коментарем або підписом. Це підніме настрій як винуватцеві торжества, так і його друзям і рідним.
6
Не зневіряйтеся, якщо ви не маєте великої кількості фотографій, адже можна розмножити вже наявні і (в залежності від зображуваного вами етапу життя малюка) просто домальовувати або доклеювати відсутні нюанси образу, адже одне і те ж радісне зображення обличчя вашої дитини в різних зображуваних випадках буде і виглядати по-різному.
7
Проявіть фантазію і почуття гумору, адже пустотливо і весело оформлені стінгазети залишають більше радісних вражень, ніж серйозні і сухі, хоч при цьому і ретельно зроблені.
Корисна порада
Не бійтеся того, що малювати ви не вмієте зовсім - залучіть для цих цілей іншого батька, сусідку, друга. Або просто вирізайте підходящі малюнки з журналів і наклеюйте їх. Головне - фантазія і нестандартний підхід до вирішення.