Як повернути панель швидкого запуску.

В операційній системі Windows 7спеціальная « панель для швидкого запуску» дозволяє швидко запуску ть різні програми одним натисненням мишки. Поміщати на « панель швидкого запуску» потрібно лише ті програми, якими ви користуєтеся найчастіше, інакше на ній просто не вистачить місця. Якщо панель з якихось причин пропала, її можна повернути на місце.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою вашої миші в робочому столі по вільному місцю на панелі завдань. Потім в меню наведіть мишею на пункт «Панелі», потім виберіть графу «Створити панель інструментів». Здійснити дану операцію ви можете тільки з цього меню.
2
Введіть рядок% appdata% MicrosoftInternet ExplorerQuick Launch в рядок адреси виниклого вікна. Вводите всі символи, в тому числі символ слеша і символ відсотка. Перевірте, щоб адреса визначився, і відкрилася відповідна папка. Якщо з якоїсь причини ця папка, створіть його по шляху C: Users *** AppDataRoaming MicrosoftInternet ExplorerQuick Launch, вказавши замість зірочок ім'я свого користувача.
3
Ім'я користувача можна подивитися в операційній системі. Натисніть на робочому столі комп'ютера на кнопку «Пуск». Вгорі даної вкладки ви побачите невелике зображення і напис, типу User або Admin. Це і є ім'я користувача даного комп'ютера. У вас буде якесь подібну назву.
4
Натисніть кнопку «Відкрити» і перевірте, що нова панель з'явилася на панелі завдань. Також варто відзначити, що в даній панелі відображаються не тільки значки елементів, але і назви. Якщо вам не потрібні зайві написи, натисніть правою кнопкою комп'ютерної миші по лінії точок на новій панелі і зніміть галочку поруч з пунктом "Відображати текст». Перетягніть нову панель на те місце, де вам зручно бачити значки для запуску програм, потім закріпіть її місцезнаходження, вибравши відповідний пункт в даному меню.
5
«Панель для швидкого запуску» також можна по різному налаштовувати - видаляти і додавати елементи за своїм бажанням. Щоб додати елемент, клікніть по малюнку згорнутого вікна на панелі завдань комп'ютера правою кнопкою вашої миші. Далі виберіть пункт «Закріпити програму у вікні панелі завдань». В цілому можна сказати, що установка не займе багато часу, головне робити все правильно.