Як скопіювати закладки. пщщпду скопіювати вибране.

Час від часу багато користувачів мережі інтернет опиняються на сайтах, які їм явно виявляються до вподоби. Як правило, такі адреси цих сайтів заносяться в закладки браузера. Іноді ці закладки потрібно скопіювати на інший комп'ютер або перенести в інший браузер.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузери:
  • - Mozilla Firefox;
  • - Opera;
  • - Google Chrome.
  • - Internet Explorer.
Інструкція
1
У браузері Firefox закладки можна як експортувати (зберігати на жорсткому диску), так і імпортувати (завантажувати в браузер). Для імпорту закладок необхідно натиснути верхнє меню «Закладки», в списку, вибрати пункт «Показати всі закладки » або натисніть клавіші Ctrl + Shift + B. Перед вами з'явиться вікно «Бібліотека».
2
Для експорту закладок натисніть верхнє меню «Імпорт і резервування», в списку, виберіть пункт «Експорт в HTML». У діалоговому вікні введіть назву html-файлу із закладками, виберіть папку для збереження і натисніть кнопку «Зберегти». Варто відзначити, що збереженню підлягають закладки , які перебували в якій-небудь папці закладок (в браузері), непідшиті закладки залишаться незбережених.
3
Для імпорту закладок натисніть верхнє меню «Імпорт і резервування», в списку, виберіть пункт «Імпорт з HTML». У діалоговому вікні виберіть опцію «З html-файлу» та натисніть кнопку «Далі». У новому вікні знайдіть експортовані закладки та натисніть кнопку «Відкрити».
4
У браузері Opera закладки можна також зберегти через верхнє меню «Закладка», натисніть його і виберіть пункт «Управління закладками». Натисніть кнопку «Файл» і виберіть пункт «Експортувати як HTML». Виберіть папку, введіть ім'я файлу і натисніть кнопку «Зберегти». Якщо закладки імпортуються для іншого браузера, наприклад, Internet Explorer, для відкриття закладок необхідно відкрити аплет «Імпорт і експорт закладок» (меню «Файл», пункт «Імпорт і експорт», потім «Імпортувати обране» ) і вказати файл з закладками.
5
Для браузера Google Chrome система копіювання закладок трохи інша. Натисніть на меню браузера (зображення гайкового ключа), виберіть пункт «Диспетчер закладок». У вікні, виберіть «Інструменти», потім пункт «Експорт закладок».
6
Для закладок браузера Internet Explorer відводиться спеціальна папка, тому достатньо скопіювати вміст цієї папки. Папка знаходиться за адресою C: Documents and settingsПользовательІзбранное.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_rPhNvdqznE
Зверніть увагу
Щоб імпортувати закладки браузера Google Chrome, вам спершу потрібно зберегти ваші закладки Chrome як файл HTML, а потім імпортувати цей файл HTML в Firefox. У верхній частині вікна Firefox, клацніть по меню Закладки і виберіть Керування закладками ..., щоб відкрити вікно Бібліотеки.
Корисна порада
Запустіть браузер Opera, потім відкрийте основне меню, натиснувши велику кнопку зліва вгорі «Opera», виберіть пункт «Закладки» - «Управління закладками»: Відкриється вкладка під назвою «Закладки». У ній нагорі знаходиться кнопка «Файл», натисніть на неї і у випадаючому меню виберіть пункт «Імпортувати закладки Firefox».
Кожному, хто довго працює в інтернеті з популярним интернте-оглядачем Opera, знайома неприємна ситуація, коли улюблений браузер раптом перестає відкриватися і його доводиться встановлювати заново. Добре, якщо при цьому вдається відновити всі індивідуальні настройки. Але якщо ні, губляться не лише вони, а й численні, напрацьовані протягом довгого часу закладки на потрібні ресурси. Щоб уникнути подібної проблеми, краще заздалегідь подбати про збереження закладок в надійному місці.
Інструкція
1
Для того щоб увійти в панель управління закладками в Opera, наведіть курсор миші на головну кнопку основного меню з написом "Opera". У списку, виберіть четверту сходинку «Закладки», потім перейдіть на опцію «Управління закладками» і натисніть її. Або виберіть комбінацію клавіш "Ctrl-Shift-B" У вас відкриється панель управління закладками.
2
У верхньому рядку меню знайдіть вкладку «Файл» і відкрийте контекстне меню. Далі виберіть в ньому пункт "Зберегти як". У вас відкриється вікно з папками і файлами вашого жорсткого диска.
3
За умовчанням браузер зазвичай відкриває вікно папки «Мої документи», але якщо вас це не влаштовує, виберіть інший каталог для збереження файлу закладок. У нижній частині діалогового вікна знайдіть два рядки: «Файл» і «Тип файлу». Тип файлу у вас встановлений за замовчуванням, його міняти не потрібно. А в рядок «Ім'я файлу» введіть назву для своїх закладок.
4
Назва файлу закладок ви можете ввести як латинськими, так і російськими літерами. Головне, не змінюйте приписане за замовчуванням розширення .adr. Саме воно дозволяє браузеру розпізнати файл закладок і коректно встановити його.
5
Для того щоб відновити збережені закладки з файлу, в тому ж самому головному меню панелі керування закладками виберіть пункт «Файл» і в списку, натисніть на рядок «Відкрити». У діалоговому вікні виберіть файл із збереженими закладками і вкажіть його. Потім почекайте, поки Opera розпакує даний файл і відновить список закладок. Якщо закладок у вас було багато, це може зайняти деякий час.
6
Майте на увазі, що при збереженні закладок з Opera в файл, крім збереження в стандартний формат браузера, ви можете також зберегти їх у форматі html. У цьому випадку в подальшому ви зможете відкрити файл закладок не тільки в Opera, але і в будь-якому додатку, здатному розпізнавати html-формат, і переглянути його без установки в браузер.
Корисна порада
Щоб не втратити ні одну зі своїх закладок і не розшукувати цінну інформацію заново у разі комп'ютерного збою, розумніше зберігати файл закладок в окрему папку кожен місяць. У цьому випадку ваші дані завжди будуть у вас під рукою.