Як побудувати своє генеалогічне древо. Як зробити древо сім'ї.

Напевно, кожній людині хоча б раз в його житті приходила в голову думка побудувати своє генеалогічне дерево. Насправді це нелегкий і трудомісткий процес, але результат вартий того. Генеалогічне дерево допоможе вам відстежити хронологію родини протягом багатьох років і може навіть століть. Скласти ваше древо можна самостійно або звернеться до фахівців.
Інструкція
1
Пошукайте в інтернеті потрібну вам картинку генеалогічного древа. Можете змалювати його на папір. Для цього вам знадобляться аркуш цупкого паперу, фломастери, ножиці, клей, олівці або кольорова дизайнерський папір. Так само можна використовувати різні програми на комп'ютері для створення дерева.
2
Ретельно пошукайте фотографії всіх родичів, яких хочете включити в ваше генеалогічне древо . Вам потрібні всі представники по чоловічій і жіночій лінії. Потім отсортируйте фотографії за принципом споріднення, продумайте різні варіанти розміщення цих фотографій на вашому дереві. Згадайте або запитайте у близьких дати народження родичів і дати смерті.
3
Складаючи генеалогічне древо на комп'ютері, відскануйте паперові фотографії за допомогою сканера і помістіть їх в окрему папку. За допомогою будь-якої графічної програми відкрийте обраний вами малюнок дерева і помістіть фотографії в певному порядку. За допомогою комп'ютерної мишки і клавіатури, зробіть напис внизу фотографії. Напишіть дату народження, ім'я і прізвище.
4
Якщо ви малюєте своє генеалогічне древо на папері самостійно, то виріжте листочки із зеленої папери, кількість яких збігається з числом відомих вам родичів. Напишіть на кожному з листочків яскравим фломастером імена, прізвища, дату народження і тип родинного зв'язку (дідусь, бабуся, тітка, дядько, сестра, брат). Приклейте в самому низу листочок з ім'ям вашої дитини, т.к. він є наймолодшим членом сім'ї. При наявності братів і сестер, намалюйте розгалуження від першого імені трохи в сторони.
5
розгалужується своє генеалогічне дерево знизу вгору. Приклейте листочки з іменами тата й мами дитини, далі - їх сестер і братів, потім бабусь і дідусів. Розташовуйте родичів по батьковій лінії з одного боку вашого древа, а маминої - з іншого. Кожне покоління розташовуйте на одному і тому ж рівні. Приклейте невеликі фотографії членів вашої родини, і генеалогічне древо стане пам'ятним атрибутом і прикрасою вашого будинку.
Зверніть увагу
Сім'я-це рід, а символом роду завжди вважалося дерево, будемо робити генеалогічне древо сім'ї. Психологи стверджують, що в багатьох російських сім'ях є проблема: не всі діти знають, як звуть їх батьків. Генеалогічне дерево можна просто намалювати на ватмані разом з дитиною, малюнок або таблицю можна повісити в рамку і на стіну.
Корисна порада
Другий варіант - це створити генеалогічне древо за допомогою редактора на комп'ютері (фотошоп, корел, паинт). В якості допомоги можна скористатися статтею "Комп'ютерний колаж". Але з цим можуть виникнути проблеми, оскільки професійна друк передбачає великі дозволу малюнків і фотографій (300 пікселів на дюйм), і якщо картинки і фотографії меншого дозволу, то на друку вони можуть виглядати не дуже ...