Як налаштувати командний рядок.

Необхідність використання командного рядка встає, як правило, перед досвідченими користувачами, які знають, навіщо потрібен цей інструмент і як ним користуватися. Однак стандартні настройки відображення інтерфейсу цієї програми можуть комусь не сподобатися. Під себе її налаштувати нескладно.
Інструкція
1
Для того щоб запустити командну рядок , потрібно зайти в меню «Пуск» і вибрати пункт «Виконати», після чого в вікні з полем для введення (також поле для введення можна викликати шляхом використання поєднання клавіш Win + R) необхідно набрати команду "cmd" і натиснути на кнопку Enter.
2
Клацніть правою кнопкою миші по верхній частині форми з командним рядком для виклику контекстного меню. В даному меню виберіть таку опцію, як «Властивості», викликавши однойменне вікно.
3
Зверніть увагу, що спочатку в даному вікні відкривається вкладка «Загальні». На даній вкладці можна задати параметри буфера команд, правки і встановити розмір курсора. Якщо при роботі з командним рядком ви використовуєте безліч команд, які часто повторюються, має сенс збільшити розмір і кількість буферів. Розмір вказує на кількість інформації, що зберігається в якості одного повторення команди. Кількість же буферів вказує, скільки команд можна буде повторити при використанні цього інструменту.
4
Встановіть галочки навпроти пунктів «Виділення мишею» і «Швидка вставка». При використанні даних опцій вам не буде потрібно запам'ятовувати довгі текстові команди, якщо їх можна помістити в буфер обміну (скопіювати), після чого даний текст можна вставити одним натисканням лівою кнопкою миші.
5
Перейдіть на вкладку «Шрифт». Тут можна вибрати найбільш прийнятний для вас варіант шрифта, за допомогою якого буде виводитися весь текст у вікні командного рядка.
6
Перейдіть на вкладку «Шрифт». Тут можна вибрати найбільш прийнятний для вас варіант шрифта, за допомогою якого буде виводитися весь текст у вікні командного рядка.
7
Натисніть на вкладку «Розташування». Тут можна налаштувати не тільки розмір буфера екрана (тобто кількість одноразово що відображається), але і розміри самого вікна командного рядка, т.к. спочатку вона може виявитися занадто маленькою, що створюватиме труднощі при написанні складних команд.
8
Натисніть на вкладку «Кольори». Вона буде потрібно вам лише в тому випадку, якщо вас не влаштовує колірна гамма відображуваного в командному рядку тексту. Тут все настройки встановіть на свій смак.