Як зробити масажний стіл.

Масажний стіл дуже корисний. Не важливо, ви - початківець масажист або у вашій родині хтось просто захоплюється масажем. Найголовніше те, що виготовити його може кожен, володіючи невеликим набором інструментів і простими навичками роботи з деревом.
Вам знадобиться
  • Дриль, шуруповерт або викрутка, молоток, стамеска, ручна ножівка, лобзик електричний, степлер меблевий, олівець, ніж, рулетка і кутник.
Інструкція
1
З фанери товщиною 9 мм виріжте два шматки 600х900 мм, використовуючи електричний лобзик. В одному з них зробіть круглий отвір для особи, розміром 180х110 мм.
2
Зробіть 2 рами з бруса 20х50 мм, зовнішні розміри - 600х900 мм. З'єднайте брус за допомогою саморізів (45мм). З'єднайте зі стіл ешніцамі обидві рами, використовуючи 20 мм саморізи або цвяхи.
3
оббейте все шкірою (наприклад, можна й іншим матеріалом). Це необхідно для того, що на стіл ешніце було комфортно і зручно лежати. Приклейте до стіл ешніцам поролон. Для цього на поролон і площина стіл ешніци нанесіть клей, через 5-10 хвилин притисніть якомога щільніше поверхні між собою. Ображати по контуру поролон, використовуючи ніж, які виступає за стіл ешніцу. Не забудьте про отвір для особи, там також потрібно вирізати по контуру отвору поролон.
4
Оберніть стіл ешніци шкірою, акуратно загорніть всередину рами краю і «обстріляйте» його по контуру, використовуючи меблевий степлер. Цей процес не дуже складний, як здається з першого погляду - потрібно починати «пристрілювати» з довгих сторін. По закінченню необхідно переходити до формування кутів. Найголовніше - проявити акуратність і не поспішати.
5
Виготовте дві опори. Для цього з бруска за допомогою електричного лобзика або ножівки наріжте заготовки на окремі комплекти опор. Вийти повинно 12 заготовок. Використовуючи саморізи з'єднайте внахлест заготовки. Ображати краю під кутом в приблизно 41 градус. Головне щоб певний кут дотримувався на всіх ніжках опор.
6
Використовуючи косинець і олівець, розмітьте стіл ешніцу для кріплень опор.
7
Прикріпіть опори до стіл ешніце, використовуючи саморізи.
Зверніть увагу
Дерево може дати тріщини під час вкручування саморезов. Перед тим як почати вкручувати саморізи, необхідно зробити кілька отворів за допомогою дриля. Отвори повинні бути рази в 2 менше по діаметру, якщо порівнювати з саморізами. Це дозволить зберегти дерево при укрученні саморізів.