Як підключити домашній телефон.

Для багатьох телефон - не замінні річ в будинку. Ще кілька десятиліть тому, він став найпопулярнішим засобом у спілкуванні між людьми і не втратив її навіть у наш час. З проблемою підключення телефон а стикаються в основному ті, хто тільки переїхав в нові квартири або приватні будинки. Розглянемо покроково всі тонкощі установки домашнього телефон а.
Вам знадобиться
  • Паспорт громадянина РФ, документ власності на квартиру або будинок.
Інструкція
1
По перше зверніться на телефон ву станцію, де фахівці перевірять можливість підключення телефон ної лінії саме до вашій квартирі або будинку.
2
У жителів приватних будинків можуть виникнути деякі складності з підключенням, а саме співробітники станції попросять встановити телеграфні стовпи. Це може торкнутися тих мешканців, чиї будинки стоять віддалено від інших.
3
Після схвалення монтажу лінії зв'язку, потрібно написати заяву на ім'я керівника телефон ної компанії. Під час його заповнення та подання фахівці зажадають від вас паспорт і документи, що підтверджують власність приміщення в якому буде знаходитися майбутній апарат.
4
Після паперової тяганини, на телефон ної станції почнеться монтаж обладнання та підбір цифр номера. Ці операції зазвичай займають день-два, але через черги на підключення процес може затягнутися.
5
Так само вам потрібно буде вибрати необхідний тарифний план. У телефон вих операторів їх чимала кількість, все залежить від побажань клієнта. Але існують три основних. Посекундний зручний для тих хто мало розмовляє, при його використанні ви платите лише за той час що використовували. Комбінований - він дозволяє здійснювати вихідні дзвінки за невелику вартість, а вхідні будуть безкоштовними. Такий тариф має низьку абонентську плату. Ще один безлімітний тариф зручний для тих хто багато говорить, за фіксовану вартість ви будите здійснювати будь-яку кількість дзвінків без тимчасового обмеження.
6
Під час подачі документів, фахівець ГТС погоджує з вами дату і час, коли до вас може прийти майстер. Після чого вам потрібно буде дочекатися цієї дати і купити сам апарат для зв'язку.
7
Зазвичай монтажники, підключають телефон в квартирі проводять кабель тільки до дверей, але за погодженням вони зроблять це прямо до потрібного місця і навіть підключать сам телефон ний апарат.